Catering dietetyczny w wersji wege lub zbilansowanej: 3 dni od 93,99 zł i więcej opcji w Happy Food – 2 miasta


Szczegóły:

  • kaloryczność: 1000-1200 lub 1500-1800-2000 kcal
  • czas trwania: 3-30 dni
  • dostawa: w cenie na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Warszawy oraz na terenie Łomianek, Legionowa, Marek, Wołomina, Kobyłki, Radzymina i Piaseczna
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5

Czy przejście na dietę musi się łączyć z wyrzeczeniami? Nie, jeśli zdecydować się na ofertę firmy cateringowej Happy Food. Działająca na terenie Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz Warszawy firma skupia się na przygotowaniu zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków, dobieranych odpowiednio do rodzaju diety i kaloryczności. Oferta na catering dietyczny dotyczy zarówno diety tradycyjnej, jak i wegetariańskiej, które w zależności od potrzeb, mogą trwać od 5 do nawet 30 dni.

Każdy dzień to zupełnie nowe propozycje, którymi można cieszyć się od samego rana do wieczora – zaczynając od pełnowartościowego śniadania, poprzez sycący obiad a na lekkiej kolacji skończywszy. Nie trzeba się także martwić o dostawę, ponieważ posiłki dostarczane są do wybranego przez klienta miejsca, adresu zamieszkania lub pracy.


W skrócie

Odpowiednio skomponowane posiłki pomogą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, poprawie samopoczucia i więcej

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dostawa w cenie na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Warszawy oraz na terenie Łomianek, Legionowa, Marek, Wołomina, Kobyłki, Radzymina oraz Piaseczna. Dostawy odbywają się w godz. 03:00-06:00. W Trójmieście dostawy odbywają się w godz. od 3:00 do 7:30. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 111 443, 692 474 244 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Dodatkowo należy wysłać na e-mail [email protected] groupon w wersji PDF wraz z danymi zamówienia (imię i nazwisko, telefon, adres dostawy, preferowany termin realizacji dostawy oraz kaloryczność i rodzaj diety: wege, zbilansowana). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Wysłanie wiadomości mailowej nie jest jednoznaczne z przyjęciem zamówienia. Należy oczekiwać na mail zwrotny, który jest potwierdzeniem realizacji - jest to istotne przy planowaniu pierwszego dnia rozpoczęcia diety.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

117 zł od 99,99 zł
Rabat w wysokości: 15%
Oszczędzasz: 17,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. al. Jerozolimskie, 02-017 Warszawa
ul. Jana Kilińskiego, 81-386 Gdynia
ul. Majkowskiego, 81-719 Sopot
ul. Ogarna, 80-826 Gdańsk

Strona firmowa