Chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego (1599 zł) z łącznikiem, koroną (2399 zł) i więcej opcji w Miladent w GdańskuWybierz 1 z 3 opcji

  • 1599 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego bez korony,
  • 2399 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego z łącznikiem i koroną,
  • 4499 zł za chirurgiczne wszczepienie dwóch implantów zębowych z łącznikiem i koroną.

Wszczepienie implantu jest obecnie najskuteczniejszą i najtrwalszą metodą uzupełnienia brakującego zęba. Implant zębowy zostaje stabilnie umieszczony w kości, dzięki czemu działa jak naturalny korzeń, stanowiąc stabilne oparcie dla jednej lub wielu koron. Oprócz oczywistych korzyści estetycznych i bezcennego komfortu psychicznego, pełny uśmiech zapobiega również zanikowi kości i ogranicza możliwość uszkodzenia sąsiednich zdrowych zębów.

Dodatkowe informacje:

  • przygotowanie do zabiegu: zdjęcie pantomograficzne lub zdjęcie panoramiczne (dodatkowo płatne na miejscu) + konsultacja na miejscu

W skrócie

Trwała i skuteczna metoda uzupełnienia brakującego zęba

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu należy okazać wydrukowany groupon. Gdy lekarz stwierdzi, że wszczepienie implantu jest niemożliwe, prawo do wykorzystania grouponu zostaje przeniesione na osobę wyznaczoną przez pacjenta. Pacjent może również zwrócić groupon i otrzymać zwrot pieniędzy. Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu bezpłatna. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. tel. 58 304 99 91 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

od 1599 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Matemblewska 1A lok. 18/19, 80-281 Gdańsk

Strona firmowa