Strzelnica: wynajęcie toru oraz broni z pakietem amunicji od 35 zł i więcej opcji z firmą DSTeam w Gdańsku

Szczegóły:

Dostępne pakiety:

  • Pakiet I: zawiera podstawowe szkolenie, opiekę instruktora, stanowisko strzeleckie oraz amunicję. Do wyboru karabinek lub pistolet kalibru 22LR (S&W MP15 lub CZ P-07 Kadet)

  • Pakiet II: zawiera podstawowe szkolenie, opiekę instruktora, stanowisko strzeleckie oraz amunicję. Oferta realizowana jest na pistolecie Glock 17/19.

  • Pakiet III: zawiera szkolenie z instruktorem obejmujące szkolenie teoretyczne, opiekę instruktora, 30 szt. amunicji 9x19 Glock 17/19.

  • Pakiet IV: zawiera szkolenie z instruktorem obejmujące szkolenie teoretyczne, opiekę instruktora, 30 szt. amunicji 9x19 Glock + 10 szt. amunicji 7,62 x 39 KBKAK (karabin Kałasznikowa)

    • ważne: pakiet przeznaczony dla osób powyżej 15. roku życia

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: 20-60 min
  • lokalizacja strzelnicy: w budynku

W skrócie

Wynajęcie toru na strzelnicy lub godzinne szkolenie pod opieką instruktora to sposób na emocjonujące spędzenie wolnego czasu

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 566 997 od godz. 14 do późnych godzin wieczornych. Osoby poniżej 18 lat, muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Realizacja ofert odbywa się w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia strzelnicy i jest uzależniona od harmonogramu pracy strzelnicy po wcześniejszym potwierdzeniu terminu. Z oferty nie mogą korzystać osoby będące pod wpływem alkoholu. W trakcie jednej wizyty na strzelnicy można wykorzystać maks. 2 groupony z Pakietu I lub II, albo 1 groupon z Pakietu III lub IV. Ofert z Pakietu I i II nie można łączyć z ofertą Pakietu III i IV. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 8. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
75 zł od 35 zł
Rabat w wysokości: 53%
Oszczędzasz: 40 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Chałubińskiego 31, 80-807 Gdańsk

Strona firmowa