Gra logiczna dla 3-5 osób za 64,99 zł z The Mystery Room w Zabrzu (do -51%)

Wybierz 1 z 1 opcji

  • 64,99 zł zamiast 90 zł za grę 3-5 osób od poniedziałku do niedzieli

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 min

Na rozwiązanie zagadek i poznanie tajemnicy gracze mają 60 minut. Ich głównym zadaniem jest odnalezienie tajemniczego hasła, a nie ucieczka z zamkniętego pomieszczenia. Istnieje możliwość podziału większej grupy na dwa zespoły, które będą grały jednocześnie w dwóch pokojach.

Opisy dostępnych pokojów znaleźć można tutaj. Poziom trudności: średni.

Urodziny obejmują dwa pokoje, (bez zamiany pokoi pomiędzy grupami) - nie dotyczy grup do 6 osób - a także: 

  • korzystanie z wyposażonej salki kateringowej 
  • animator na życzenie klienta 
  • pamiątkowe zdjęcie 
  • prezenty ukryte w pokojach  (po dostarczeniu ich przez uczestników zabawy i wcześniejszemu ustaleniu z organizatorami)
  • sprzątanie po imprezie

W skrócie

Ciekawe scenariusze i pokoje pełne zagadek oraz łamigłówek to pomysł na kreatywne spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.  Groupon nie jest realizowany w święta, poza niedzielami.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla klientów Groupon możliwość skorzystania z drugiego pokoju z 20% rabatem od cennika Mystery Room. Groupon może zostać wysłany także w formie prezentu do wybranej osoby.  Celem gry jest odnalezienie hasła, a nie klucza, który stanowi tylko symbol – w przypadku złego samopoczucia lub niebezpieczeństwa można swobodnie opuścić pokój. Pomieszczenie jest monitorowane i obserwowane przez Mistrza Gry, z którym istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu. Dostępne są niezbędne sprzęty przeciwpożarowe i pierwszej pomocy, łącznie z przeszkolonymi pracownikami. Kontakty elektryczne są odpowiednio oznaczone i zabezpieczone.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 292 001 w godzinach: 13-21. Rezerwacji można dokonać również w niedzielę. Rezerwacji nie można dokonywać w święta. Terminy zależne są od obłożenia w danym pokoju. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

90 zł od 64,99 zł
Rabat w wysokości: 28%
Oszczędzasz: 25,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wolności 311, 41-800 Zabrze, ŚLASKIE

Strona firmowa