Gra typu escape the room dla 3-5 osób za 78,99 zł z The Mystery Room (zamiast 99 zł)

Oferta

  • 78,99 zł zamiast 99 zł za grę typu escape the room dla 3-5 osób

** Gra trwa 60 mintu z możliwością wydłużenia o kilka minut. Istnieje możliwość podziału większej grupy na dwa zespoły, które będą grały jednocześnie w dwóch pokojach.**

Dostępne pokoje:

Porwanie

Pokój utrzymany w konwencji thrillera psychologicznego.

  • czas gry: 60 minut
  • poziom trudności: średni – potrzebna jest spora kreatywność

Przygoda w Afryce

Zadaniem uczestników jest wyzwolenie afrykańskiej wioski, poprzez odprawienie rytuału szamana. Pokój jest połączeniem gry typu escape the room z grą przygodowo-fabularną. Na uczestników czekają wymagające odwagi, sprytu i logiki zadania, które oddają prawdziwą dzikość i pierwotność wioski.

  • czas gry: 60 minut
  • poziom trudności: średni

W skrócie

Ciekawe scenariusze i pokoje pełne zagadek oraz łamigłówek to pomysł na kreatywne spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie jest realizowany w święta (poza niedzielami).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla klientów Groupona istnieje możliwość skorzystania z drugiego pokoju z 20% rabatem od cennika Mystery Room. Groupon może zostać wysłany także w formie prezentu do wybranej osoby. Celem gry jest odnalezienie hasła, a nie klucza, który stanowi tylko symbol – w przypadku złego samopoczucia lub niebezpieczeństwa można swobodnie opuścić pokój. Pomieszczenie jest monitorowane i obserwowane przez Mistrza Gry, z którym istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu. Dostępne są niezbędne sprzęty przeciwpożarowe i pierwszej pomocy, łącznie z przeszkolonymi pracownikami. Kontakty elektryczne są odpowiednio oznaczone i zabezpieczone. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 292 001 w godz.13:00-21:00. Terminy można rezerwować w niedzielę (nie można rezerwować terminów w święta). Terminy zależne są od obłożenia w danym pokoju.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

99 zł od 78,99 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 20,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wolności 311, 41-800 Zabrze, ŚLASKIE

Strona firmowa