Godzinny masaż do wyboru: 1 zabieg za 59,99 zł i więcej w salonie Między Nożyczkami (-60%)


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 59,99 zł zamiast 150 zł za 1 wybrany masaż
  • 119,99 zł zamiast 300 zł za 2 wybrane masaże
  • 179,99 zł zamiast 450 zł za 3 wybrane masaże

Masaże do wyboru:

  • klasyczny
  • relaksacyjny
  • szwedzki
  • ciepłymi kamieniami
  • bańką chińską
  • limfatyczny

Masaż ciepłymi kamieniami łączy w sobie tradycyjne techniki masażu klasycznego z użyciem ciepłych kamieni, które podgrzane do odpowiedniej temperatury utrzymują ciepło i oddają ją ciału: terapeutyczne działanie masażu jest związane z różnicą temperatur między ciałem a kamieniami

Masaż bańką chińską manualny masaż wykonywany przy pomocy gumowych baniek chińskich: zaliczany jest do masaży odchudzających, antycellulitowych, modelujących sylwetkę oraz drenujących. Zalecany przy przeziębieniach wynikających z przewiania, przemoczenia lub przemarznięcia.

Masaż limfatyczny to specjalna płytka forma masażu, która dotyczy skóry i tkanki podskórnej: pobudza krążenie płynów w układzie limfatycznym, likwiduje i zapobiega obrzękom, przyczynia się do spadku wagi i modeluje sylwetkę, przyśpiesza rehabilitację pourazową, bardzo szybko poprawia samopoczucie.

Masaż szwedzki jest to masaż mięśniowy, bardzo skuteczny. Głęboki lub lekki, relaksujący lub pobudzający, zależnie od intensywności i rytmu, respektuje przebieg włókien mięśniowych i kierunek biegu krwi.

Czas trwania 1 masażu: 60 minut.


W skrócie

Godzinny masaż to sposób na relaks, rozluźnienie mięśni, wyszczuplenie, ujędrnienie ciała, redukcję cellulitu lub obrzęków

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-pt. 9-20, sob. 9-16.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 400 522. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

150 zł od 59,99 zł
Rabat w wysokości: 60%
Oszczędzasz: 90,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Ul Andersa 15, 00-159 Warszawa

Strona firmowa