Gruzińska uczta dla 1 osoby za 59,99 zł i więcej w restauracji Batumi na Ursynowie (do -34%)

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: gruzińska
  • skład oferty: gruzińska uczta

  • gruzińska uczta dla 1 osoby: gyros, grillowany filet z kurczaka, grillowane na ogniu stek z karkówki wszystko podawane z miksem sałat oraz ziemniakami opiekanymi, chaczapuri megruli + 2 sosy (czosnkowo-ziołowy i pomidorowy)

  • gruzińska uczta dla 2 osób: 2 x charczo, soko, kartofili gagra, pielmieni 25 szt. chaczapuri poti, chaczapuri megruli, 2 x tapłakwera, 2 x napój gazowany, gruziński chleb szoti + 3 sosy (czosnkowo-ziołowy, pomidorowy, ostry)

W skrócie

Uczta skomponowana z tradycyjnych gruzińskich specjałów, np: placek drożdżowy z serowym farszem, gęsta zupa gulaszowa, pielmieni

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Restauracja realizuje zamówienia wyłącznie z dostawą bądź odbiorem osobistym. Zamówienia na wynos i w dostawie nie są realizowane w niedziele.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dostawa płatna dodatkowo poza grouponem 5 zł do 5 km, 10 zł do 10 km. Przy zamówieniach z dostawą, w związku z kwestiami technicznymi, konieczne jest podanie kodu zabezpieczającego przy składaniu zamówienia. Ewentualna kwota dopłaty do dostawy do uregulowania z dostawcą. Zamówienia należy składać z jednodniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 100 010. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

80 zł od 59,99 zł
Rabat w wysokości: 25%
Oszczędzasz: 20,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Surowieckiego 32 D, 02-785 Warszawa

Strona firmowa