Kurs baristy lub latte art (99,99 zł), barmana (199,99 zł) w Centrum Edukacyjnym Żelazna

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 99,99 zł za 5-godzinny kurs baristy
  • 99,99 zł za 5-godzinny kurs latte art
  • 199,99 zł za 12-godzinny kurs barmański

Kurs baristy W ramach kursu uczestnicy zapoznają się z podstawową wiedzą na temat kawy: jej parzenia, przyrządzania, serwowania. Program obejmuje zarówno umiejętności teoretyczne (pochodzenie i rodzaje kawy) oraz najbardziej kluczowe umiejętności praktyczne (m.in. przygotowanie kaw artystycznych, dbanie o ekspres do kawy, obsługa klienta). Kurs może być uzupełnieniem kursu kelnerskiego lub barmańskiego. Na koniec uczestnicy otrzymują dyplom uczestnictwa. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Kurs latte art Kurs latte art to dobre uzupełnienie kursu baristycznego, bowiem dedykowny jest on osobom, które poznały już podstawowe techniki pracy baristy i chcą rozwijać nabyte umiejętności o sztukę malowania wzorów za pomocą odpowiednio spienionego mleka.

Kurs barmański I stopnia Kurs przeznaczony dla osób, które interesują się barmaństwem a chcą rozpocząć swoją przygodę z gastronomią. W ramach programu uczestnicy nabywają umiejętności z zakresu pracy barmana, obsługi klienta, sprzętu barowego oraz przygotowania drinków z gotowych lub własnych receptur. Po zakończeniu kursu, każdy z kursantów uzyskuje kwalifikacje w zawodzie oraz otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim wraz z świadectwem zgodnym ze wzorem MEN. Więcej informacji znajdziesz tutaj.


W skrócie

Kursy z elementami teorii oraz praktyki pomogą w uzyskaniu nowych umiejętności w branży gastronomicznej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Szkolenia odbywają się w tygodniu i w weekend. Harmonogram szkoleń na www.cezelazna.pl Po każdym kursie jest wydawany certyfikat. Istnieje możliwość dopłaty 20 zł za wydanie świadectwa zgodnego ze wzorem MEN
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 888 345 w godz 9-21. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

399 zł od 99,99 zł
Rabat w wysokości: 74%
Oszczędzasz: 299,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Bracka 18, 00-001 Warszawa

Strona firmowa