Polskie menu w finezyjnym wydaniu: 35 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania w restauracji Maryensztadt (do -31%)

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol

Dania kuchni polskiej w Warszawie (Stare Miasto)? Uczta w gornie bliskich lub znajomych? Szansa by na nowo odkryć smaki kuchni polskiej? Najwyższy czas by odwiedzić nową restaurację? Odpowiedzią na te pytania może być wizyta w Maryensztadt Craft Beer & Food przy ulicy Szeroki Dunaj. Dzięki prezentowanej na stronie Groupon.pl ofercie zakupić można bony, o wartości od 50 do 100 zł. Niezależnie od wybranej kwoty, jest to szansa by zapoznać się z daniami i przysmakami serwowanymi przez tutejszą kuchnię. Na miejscu serwowane są liczne przystawki, dania główne, dodatki oraz desery. Co warte uwagi, daniom głównym towarzyszyć mogą piwa, dobrane zgodnie ze sztuką foodpairingu.


W skrócie

Okazja do skosztowania np. zupy rybnej z bazylią, pierogów z kiełbasą w sosie z wędzonego sera, kurczaka zagrodowego z wędzonym ziemniakiem

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

50 zł od 38 zł
Rabat w wysokości: 24%
Oszczędzasz: 12 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Szeroki Dunaj 11, 00-255 Warszawa

Strona firmowa