Unikalny w Polsce Parki Rozrywki z przeszkodami: wejście od 98 zł

Szczegóły:

  • realizacja oferty możliwa od poniedziałku do czwartku
  • wejście do labiryntu możliwe w grupach 2-6 osób
  • pakiet: bilet na 1, 2 lub 3 godziny dla dorosłych albo dzieci
  • wymagany strój: wygodny ubiór i sportowe buty na zmianę
  • udogodnienia: na miejscu dostępne są szatnie i prysznice
  • lokalizacja: TEPfactor Warszawa, III piętro, CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
  • dzieci od 10. roku życia do 15. roku życia muszą przebywać w obiekcie pod opieką dorosłych

Labirynt jest otwarty i do pokoi wchodzi się w dowolnej kolejności. Przechodząc przez cztery kategorie w trakcie gry otrzymuje się wskazówki, które pomogą otworzyć cztery pokoje premium. Jeśli uda się przejść przez wszystkie pokoje premiowe – pojawi się wskazówka, która pomoże otworzyć skarb. Na przejście całej gry potrzeba od 2-4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności zadań, które można wykonywać w dowolnej kolejności, ilość prób jest nieograniczona, ale każde z zadań jest limitowane czasowo.

Na terenie CH dostępny jest bezpłatny parking wielopoziomowy oraz klimatyzowany parking płatny. Bezpośrednio przy Blue City (od strony ul. Opaczewskiej) znajduje się pętla autobusu 172 i 159. Przed Blue City (Al. Jerozolimskie) zlokalizowane są przystanki linii autobusowych: 127, 158, 178, 187, 191, 517, 717 i N35, N85 (linie nocne).

Dodatkowe informacje dostępne tutaj.

Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy.


W skrócie

Emocjonujące i pełne adrenaliny wyzwania w labiryncie z 25 pokojami wykutymi w skale

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja oferty możliwa od poniedziałku do czwartku.
2. Sposób realizacji: na stronie https://www.tepfactor.pl/pol/reservation. Rezerwacja jest wymagana z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji na 24 godziny przed przybyciem, groupon przepada, a wejście liczone jest według stawki standardowej.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i podaj kod zabezpieczający.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 12 grouponów, ale wykorzystać maks. 6 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon, przeznaczona jest tylko dla osób indywidualnych.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta ważna w dni i godziny otwarcia obiektu. Zakup grouponu jest równoważny z zaakceptowaniem regulaminu (dostępny na stronie https://www.tepfactor.pl/pol/). Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy. wymagane jest przyjście w parze (z Grouponem lub bez) - nie ma możliwości wykorzystania pojedynczo, bo gra się w zespołach.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 31.05.2019.

naprezent

106 zł od 98 zł
Rabat w wysokości: 8%
Oszczędzasz: 8 zł
Oferta ważna do: 31.05.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa