USG tarczycy, piersi, jamy brzusznej, tkanek miękkich, układu moczowego lub jąder za 99,99 zł w Premium Medical

Oferta

  • 99,99 zł za USG wybranej partii ciała (tarczycy, piersi, jamy brzusznej, tkanek miękkich, układu moczowego lub jąder).

USG tarczycy: pozwala na ocenę zmian patologicznych, w tym torbieli i guzków. Jest badaniem wspomagającym w diagnostyce nadczynności i niedoczynności organu, który wpływa na metabolizm oraz odpowiada za gospodarkę hormonalną i wapniowo-fosforową. Umożliwia również określenie wielkości węzłów chłonnych (szyjnych).

USG piersi: podstawowe badanie diagnostyczne przy wykrywaniu niepokojących zmian w obrębie piersi. Pozwala zlokalizować guzki i stwardnienia na piersiach, jak również inne zmiany chorobowe w sutkach, których przyczyną mogą być skłonności rodzinne, zaburzenia hormonalne, zmiany w piersi wywołane przedwczesnym zakończeniem laktacji czy stany zapalne sutka.

USG jąder: pozwala na wykrycie nieprawidłowości w wielkości i budowie jąder oraz najądrzy. Umożliwia rozpoznanie zmian nowotworowych, jak również żylaków powrózka nasiennego i wodniaka jądra.


W skrócie

Badanie USG umożliwia precyzyjną ocenę narządów w bezbolesny i nieinwazyjny sposób: pomaga wykryć ewentualne nieprawidłowości

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Z oferty można korzystać od 01.09.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 512 51 53 z podaniem kodu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

od 99,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Kobielska 23 (II piętro Galeria Grochów), 04-359 Warszawa

Strona firmowa