Wybielanie zębów: laserowe (269 zł) lub nakładkowe (299 zł) w Stomapol

Oferta
Wybielanie zębów w 1 z 2 opcji:

1) 299 zł za wybielanie nakładkowe (odlew 2 łuków + 2 x żel wybielający),
2) 269 zł za wybielanie laserowe (żel + akcelerator bieli i laser diodowy, 3 sesje po 20 min).

Opcja 1 - 1 strzykawka 3ml gelu 18% produkcji Włoskiej gratis plus 60% rabat na drugą strzykawkę o pojemności 3ml koszt po rabacie 15zł.

W przypadku opcji 1. w cenie jest 3 ml żelu. Przy większej ilości konieczna dopłata.

Opcja 2 - sesje realizowane podczas tej samej wizyty. Zabieg może powodować dyskomfort - w przypadku dużej wrażliwości aplikacja środka łagodzącego stanowi dodatkowy koszt 50 zł .

W przypadku wybielania laserem zęby zostaną wypolerowane przed zabiegiem lub wypiaskowane miękka krzemionką. Zarówno do wybielania laserem jak też nakładkowego będzie użyty renomowany produkt włoski.
Metoda nakładkowa polega na zastosowaniu specjalnego żelu, którego składniki uwalniają atomy tlenu, co prowadzi do wybielenia przebarwień. Podczas pierwszej wizyty lekarz pobiera wyciski, które pozwalają na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta i wygodna nakładka dopasowana jest do kształtu zębów, co zapewnia bezpieczeństwo wybielania podczas snu. W trakcie drugiej wizyty lekarz stomatolog wydaje nakładkę i strzykawki z żelem oraz wyjaśnia, w jaki sposób używać zestawu. Z kolei wybielanie zębów laserowe polega na naniesieniu na zęby żelu, który aktywuje laser diodowy. Dzięki temu można uzyskać pożądany efekt w przeciągu 60 minut.

Dodatkowe informacje:

  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 3
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz/ lekarz stażysta/ higienistka pod okiem lekarza
  • konsultacja w cenie: tak

Stomapol
Gabinet prowadzi leczenie według zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry), niezależnej międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów z całego świata. Specjalizuje się w stomatologii rekonstrukcyjnej i estetycznej (jako jedna z niewielu placówek w Polsce oferuje zabiegi przy użyciu najwyższej klasy kompozytów Renamel, których używa ponad 95% członków American Academy of Esthetc Dentistry). Ponadto proponuje usługi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i profilaktycznej, chirurgii, implantacji i protetyki. Warto wiedzieć, że Stomapol pomaga również w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

Gabinet od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii oraz centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental i Cosmedent. Założył go lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski, który jest autoem ponad 50 publikacji naukowych i aktywnym członkiem grupy „Editorial Science Board”, międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA. Co więcej, od ponad 14 lat prowadzi szeroką działalność edukacyjną w kraju i za granicą (m.in. na Litwie, Łotwie i w USA) – występował jako prelegent podczas 70 różnorodnych wykładów i szkoleń praktycznych o tematyce protetycznej, stomatologii estetycznej i nowoczesnych trendach w profilaktyce stomatologicznej.


W skrócie

Certyfikowany gabinet pracujący wg zaleceń WCMID, prowadzony przez lekarza stomatologa będącego autorem wielu publikacji naukowych

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość łączenia zabiegów. Gabinet zastrzega sobie prawo od odstąpienia od zabiegu z powodów przeciwwskazań medycznych d/t procedur wybielania. Pacjenci powinni pamiętać iż zabieg wybielania jest skuteczniejszy po wcześniejszym usunięciu osadów i kamienia.
Konieczna rezerwacja tel. 22 394 70 75 w godz. 9-18. Czas wizyty ustalany jest zgodnie z harmonogramem przyjęć uzależnionym od wolnych terminów. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

od 299 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Myśliborska 18/1 lokAl. 44, 03-185 Warszawa (Białołęka)

Strona firmowa