Wybrany catering dietetyczny: 3 dni od 129,99 zł i więcej opcji z firmą Dieta Optimum

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

  • diety do wyboru:

    optimum – zbilansowana dieta, która dostarcza organizmowi prawidłowej ilości witamin, składników mineralnych oraz odżywczych (białek, tłuszczów i węglowodanów). W menu pojawiają się produkty ze wszystkich grup żywnościowych – zbożowe z pełnego ziarna, warzywa, owoce, chude/półtłuste mleko i jego przetwory, mięso o niskiej zawartości tłuszczu, wędliny, ryby, jaja, nasiona roślin strączkowych, orzechy, nasiona i tłuszcze roślinne.

    wegetariańska (z ograniczoną ilością kalorii dla osób niespożywających mięsa, ryb i owoców morza)

  • przykładowe menu dostepne na stronie
  • 1 dzień diety obejmuje 5 posiłków

W skrócie

Odpowiednio zbliansowane posiłki moga pomóc w zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: na terenie całej Warszawy dostawa bezpłatnie. W razie pytań dotyczących obszaru dostawy poza Warszawą informację można uzyskać telefonicznie. Zestawy dowożone są do domów lub firm w godzinach od 4 do 10 każdego dnia. Godziny dostawy ustalane są podczas składania zamówienia. W każdym momencie trwania cateringu można dowolnie zawieszać lub zmieniać adres dostawy (informację o zawieszeniu dostawy należy podać do godziny 12:00 dnia poprzedzającego dostawę). Wiadomości te przyjmowane są poprzez mail lub telefonicznie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 555 940 lub za pomocą przesłania grouponu w formacie PDF na adres [email protected] wraz z podaniem danych do zamówienia (kod zabezpieczający, imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i godz. dostaw, kod do domofonu). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

150 zł od 129,99 zł
Rabat w wysokości: 13%
Oszczędzasz: 20,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Strona firmowa