2,5-godzinny tajski pakiet day spa dla dwojga od 299,99 zł w Magic Thai Spa

Wybierz 1 z 2 opcji

2,5-godz. romantyczny pakiet day spa:

  • 299,99 zł zamiast 940 zł za pakiet dla dwojga z poczęstunkiem i lampką wina,
  • 349,99 zł zamiast 1080 zł za pakiet VIP dla dwojga z poczęstunkiem i lampką wina.

Pakiet day spa:

  • refleksologia i masaż olejkowy całego ciała lub masaż olejkowy całego ciała połączony z aromaterapią (2 wybrane zabiegi z możliwością wykonania różnych zabiegów dla mężczyzny i kobiety; 2,5 godz.)
  • zabiegi wykonywane w tym samym pomieszczeniu i czasie dla 2 osób
  • dla każdego gościa lampka wina, poczęstunek, rozgrzewające herbaty i pobudzające kawy oraz orzeźwiająca lemoniada własnej produkcji

Pakiet day spa VIP:

  • refleksologia, klasyczny zabieg tajski oraz masaż olejkowy całego ciała (3 zabiegi, 2,5 godz.)
  • zabiegi wykonywane w tym samym pomieszczeniu i czasie dla 2 osób
  • dla każdego gościa lampka wina, poczęstunek, rozgrzewające herbaty i pobudzające kawy oraz orzeźwiająca lemoniada własnej produkcji

Klasyczny masaż tajski: powoduje rozluźnienie napięcia mięśni, stawów i ścięgien, pobudza układ krwionośny i limfatyczny, co przywraca równowagę w organizmie, relaksuje, dając jednocześnie zastrzyk energii.

Refleksologia (masaż stóp): obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, a nawet okolic kolan; wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen i usuwa uczucie tzw. ciężkich nóg.

Masaż olejkowy: połączenie ajuwerdyjskiej filozofii masażu z technikami akupresury, ma na celu usprawnienie układu odpornościowego i nerwowego oraz przyspieszenie wydalania nadmiaru wody z organizmu.

Aromaterapia: polega na wprowadzeniu do organizmu pacjenta czynnych biologicznie substancji zapachowych z olejków eterycznych pochodzenia roślinnego; poprawa ogólnej kondycji organizmu.

Masaż głowy i ramion: przynosi ulgę w dolegliwościach będących następstwem stresu, np. w przypadku bólów głowy, przy przeciążonych mięśniach oczu, w sztywności szyi i ramion.


W skrócie

Pakiet dla dwojga z relaksującymi zabiegami, poczęstunkiem i lampką wina dla każdej osoby

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji oferty do 31.03.2020.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na imienne zaproszenie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (22) 299 10 21 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

940 zł od 299,99 zł
Rabat w wysokości: 68%
Oszczędzasz: 640,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Pelikanów 14, 02-843 Warszawa

Strona firmowa