Dieta sokowa: 1 dzień z porcją 6 soków za 55,99 zł i więcej opcji w Victory Diet

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Wybierz 1 z 4 opcji

Dieta sokowa (6 x 400 ml dziennie)

  • 55,99 zł za 1 dzień diety
  • 169,99 zł za 3 dni diety
  • 280,99 zł za 5 dni diety
  • 393,99 zł za 7 dni diety

Jest to rodzaj diety wegetariańskiej, w której dopuszczone jest spożywanie wyłącznie świeżo wyciśniętych soków. Spożywanie warzyw i owoców w formie soków ma działanie zarówno odchudzające, jak i oczyszczające. Proces odchudzania trwa kilka dni i efekty diety są dość szybko widoczne. Warzywa i owoce mają bowiem niewielką liczbę kalorii, ale są za to bardzo dobrym źródłem składników mineralnych, witamin oraz wody. W trakcie trwania diety sokowej należy uzupełniać płyny poprzez picie niegazowanej wody, zielonej herbaty czy naparów ziołowych.

1 dzień diety obejmuje 6 świeżo wyciskanych soków w butelkach o pojemności 400 ml.

Dostępne są 3 warianty:

  • Detoks
  • Siła, witalność i regeneracja
  • Piękna skóra, włosy i paznokcie

Dieta przeznaczona dla osób, które chcą się pozbyć kilku zbędnych kilogramów lub oczyścić organizm z toksyn. Dotyczy to też osób, które chcą poprawić stan swojego zdrowia, a także wpłynąć na wygląd cery, kondycję skóry i paznokci.

Trzeba jednak zaznaczyć, że warzywa i owoce są ubogie w niektóre składniki odżywcze, dlatego też dłuższe stosowanie tej diety nie jest wskazane. Dotyczy to zwłaszcza osób chorych przewlekle, przyjmujących leki na stałe, a także kobiet w ciąży i w czasie laktacji.

Przykładowe menu:

  • wariant Detoks: sok z buraka, cytryny i świeżej mięty
  • wariant Piękna skóra, włosy i paznokcie: sok z marchwi, ananasa i pomarańczy
  • wariant Siła, witalność i regeneracja: sok z ogórka, melona, truskawki z dodatkiem matchy

W skrócie

Pełna witamin i minerałów dieta, która pomoże nie tylko oczyścić organizm, ale także zrzucić zbędne kilogramy

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W przypadku próby zrealizowania grouponów przez tę samą osobę, obsługa ma prawo odmówić realizacji. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: zamówienia są realizowane na terenie: Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew. Dowóz dodatkowo płatny 2 zł/dzień na obszarze Warszawy (do 03.06.2019 r.). Od 03.06.2019 r. bezpłatny dowóz na terenie Warszawy, 9 zł poza Warszawą. Dopłata dotyczy każdej zamówionej paczki, bez względu czy dwa kupony są na ten sam adres dostawy. O alergii pokarmowej należy poinformować podczas zamawiania cateringu. Zamówień należy dokonywać co najmniej na 2 dni przed planowanym rozpoczęciem dostaw do godz. 7. Zamówienia na poniedziałki są przyjmowane do piątku do godz. 15:00. Nie ma możliwości wybrania konkretnej godziny dostawy. Dostawa jest realizowana każdego dnia najpóźniej do godz. 7. Soki należy przechowywać w temperaturze 4-6 stopni Celsjusza oraz spożyć w ciągu 24 godz. od otwarcia. W celu zabezpieczenia diety przed wysokimi temperaturami zaleca się wykupienie torby termicznej.  Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 570 600 570 lub 570 900 570. Zamówienia będą aktywowane po zaksięgowaniu opłaty za dowóz lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres: [email protected]
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 280,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. n/a, 05-500 Piaseczno

Strona firmowa