Powietrzne akrobacje: lot paralotnią od 199,99 zł i więcej opcji z Klubem Sportów Ekstremalnych Feel & Fly

Wybierz 1 z 4 opcji

Szkolenie połączone z lotem paralotnią

  • 199,99 zł za lot w tandemie dla 1 osoby,
  • 269,99 zł za lot z akrobacjami dla 1 osoby,
  • 379,99 zł za lot w tandemie dla 2 osób,
  • 1399,99 zł za szkolenie paralotniowe I etapu.

Loty w tandemie

Początek podniebnych emocji rozpoczyna się na lotnisku, gdzie będąc holowanym za wyciągarką, pilot wraz uczestnikiem lotu wznosi się na wysokość 400-700 m (w zależności od warunków atmosferycznych). Po jej osiągnięciu, pilot wypina linę i dalej kontynuowany jest lot swobodny, który kończy się dokładnie w miejscu startu. Długość lotu bez akrobacji, w zależności od warunków atmosferycznych, trwa od 6 do 20 minut.

W przypadku lotu z akrobacjami opadanie paralotni wynosi często nawet 20 m/s, loty z akrobacjami mogą być krótsze.

Więcej informacji na temat lotu w tandemie

Więcej informacji na temat dojazdu dostępne tutaj

Szkolenie paralotniowe I etapu

20 lotów (2 w tandemie i 18 samodzielnych) oraz 5,5 godzin wykładów

Celem szkolenia jest nauka startów, lądowań oraz umiejętności samodzielnego przygotowania i kontroli sprzętu przed lotem. Uczeń-pilot po zakończeniu I etapu powinien opanować wszystkie elementy związane ze startem klasycznym, lądowaniem oraz obsługą skrzydła na ziemi, w tym kontrolą przedstartową. Uczestnicy kursu uczą się i doskonalą podstawowe manewry: zmiana prędkości lotu, wykonywanie zakrętów, korygowanie znoszenia przez wiatr, precyzyjne podejście do lądowania. Szkolenie zakończone jest egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia o jego ukończeniu, którego ważność wynosi 12 miesięcy.

Cena zawiera: ubezpieczenie OC, wypożyczenie sprzętu – nowe paralotnie renomowanej szwajcarskiej firmy Advance, rejestrację video.

Więcej informacji na temat szkoleń paralotniowych


W skrócie

Podniebna przygoda na paralotni i okazja do opanowania elementów związanych ze startem klasycznym, lądowaniem oraz obsługą skrzydła na ziemi

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla osób o wadze od 30 kg do 100 kg, w przypadku lotu z akrobacjami - o wadze od 40 kg do 90 kg. Z oferty nie mogą skorzystać osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Osoby niepełnoletnie (od 16 roku życia) muszą być w towarzystwie rodziców lub opiekunów, lub mieć ich pisemną zgodę.
Przeciwwskazania: choroby serca i umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia i przeciwwskazania lekarskie.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych Klub zobowiązany jest do zaproponowania innych możliwych terminów lotu. Pilot ma prawo odmówić realizacji lotu z pasażerem, jeśli uzna, że lot zagraża życiu lub zdrowiu jego lub pasażera. Wideofilmowanie płatne dodatkowo 70 zł. Możliwość wymiany grouponu na kupon w formie prezentu (dopłata 10 zł, wysyłka w ciągu maks. 10 dni roboczych).
Więcej informacji w regulaminie. Możliwy kontakt tel. 725 500 310.
Realizacja: obowiązkowa rejestracja na stronie www.zarezerwuj.paralotniarstwo.pl/groupon z podaniem kodu zabezpieczającego w ciągu tygodnia od zakupu. Najpóźniej po 24 godz. od rejestracji groupon zostanie potwierdzony, co odblokuje możliwość rezerwacji terminu online na stronie www.zarezerwuj.paralotniarstwo.pl. Istnieje możliwość zwolnienia lub zmiany dokonanej rezerwacji pod warunkiem, że do lotu zostało nie mniej niż 48 godzin. Niestawienie się na lotnisku w uzgodnionym terminie równoznaczne jest z realizacją lotu – groupon przepada. Organizator najpóźniej na 12 godzin przed lotem wysyła maila z potwierdzeniem pogody, opisem przygotowania się do lotu i mapką dojazdu na lotnisko lub informację o odwołaniu lotów wraz z zaproszeniem do wybrania nowego terminu na stronie: www.zarezerwuj.paralotniarstwo.pl.
Opcje dodatkowe (drukowany vocher 10 zł, filmowanie 70 zł i inne) można zamówić podczas obowiązkowej rejestracji lub później.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 199,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Akacjowa, 55-093 Borowa

Strona firmowa