19,99 zł grupon zniżkowy wart 200 zł na okulary z antyrefleksem oraz badanie wzroku i więcej w salonie Optomania

Szczegóły:

  • powłoka antyrefleksyjna jest standardem wśród powłok soczewek okularowych, zapewnia przejrzysty obraz bez uciążliwych odbić. Na cenę soczewek z antyrefleksem wpływa ilość dodatkowych uszlachetnień zwiększających odporność na zarysowania i ułatwiających czyszczenie
  • soczewki fotochromowe zabarwiają się (na kolor brązowy, szary, szaro-zielony) pod wpływem promieni słonecznych, dzięki czemu można zyskać 2 funkcje w 1 okularach (w pomieszczeniach przejrzyste, w słońcu – przeciwsłoneczne)
  • soczewki z powłoką chroniącą przed światłem ekranu komputera posiadają właściwości antyrefleksu oraz dodatkowy filtr światła niebieskiego. Zapobiega on zmęczeniu oczu, które jest skutkiem działania światła emitowanego przez urządzenia z ekranami LED i LCD oraz sztucznego oświetlenia. Filtr ten chroni także wewnętrzne struktury oka (soczewkę wewnątrzgałkową, dno oka) przed przedwczesnym starzeniem. Zapewnia komfortową pracę biurową i równocześnie przejrzyste widzenie na zewnątrz
  • soczewki okularowe z powłoką dla kierowców posiadają właściwości antyrefleksu oraz dodatkowy filtr poprawiający kontrast widzenia w warunkach drogowych. W nocy zapobiegają uciążliwym odblaskom i refleksom, a za dnia poprawiają kontrast widzenia. Ich struktura jest bardzo twarda, antystatyczna i łatwa w czyszczeniu. Nadają się do uniwersalnego, codziennego użytkowania
  • okulary progresywne to rozwiązanie dla osób po 45. roku życia, ponieważ stanowią wygodny i naturalny sposób korygowania presbiopii (pol. starczowzroczności). Dzięki swojej zaawansowanej, wieloogniskowej konstrukcji dają komfort wyraźnego widzenia na każdą odległość (czytanie, obsługa komputera, prowadzenie samochodu).

  • badanie wzroku wykonywane jest przez dyplomowanego optometrystę i z użyciem wszystkich dostępnych testów pozwalających na kompleksową ocenę jakości widzenia.
  • oferty na okulary korekcyjne dotyczą grouponu zniżkowego, jeśli cena okularów przekracza wartość grouponu, konieczna jest dopłata różnicy na miejscu

W skrócie

Badanie wzroku, odpowiedni dobór soczewek oraz możliwość wyboru markowych oprawek zapewnią stylowy wygląd oraz lepszy komfort widzenia.

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, ale na zakup 1 okularów można wykorzystać tylko 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na ostateczny koszt okularów składa się cena oprawy, soczewek okularowych oraz usługi montażu. Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o wartość przedstawionego grouponu. Różnicę należy dopłacić na miejscu. W czasie trwania epidemii salon optyczny będzie nieczynny z uwagi na brak możliwości uniknięcia bliskiego, długotrwałego kontaktu w trakcie wykonywania badania wzroku. Wszystkie zakupione kupony będzie można zrealizować po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 517 282 , [email protected] lub zarezerwuj termin przez https://www.facebook.com/optykmilydlaoka.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

200 zł od 19,99 zł
Rabat w wysokości: 90%
Oszczędzasz: 180,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Słowiańska, 15/1B, 50-234 Wrocław

Strona firmowa