Makijaż permanentny brwi w firmie MAYER makeup & brows

Groupon zniżkowy wart 300 zł na makijaż permanentny brwi

Wykonuję makijaż permanentny brwi metodą pudrową soft ombre. Moje prace cechuje precyzja i naturalny efekt. Posiadam na swoim koncie wiele certyfikatów i kilkuletnie doświadczenie. Po upewnieniu się, że nie masz żadnych przeciwwskazań wykonam rysunek wstępny. Będzie on bardzo przypominał efekt końcowy. Pigmentacja następuje w znieczuleniu. Kameralny gabinet w stylu glamour znajduję się w Klinice Twojego Piękna. Serdecznie zapraszam.

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z cennikiem salonu.


W skrócie

Dzięki najnowszym technikom pigmentacji możesz uzyskać naturalny efekt. Kształt brwi dobieram indywidualnie do rysów twarzy.

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 241 444. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z cennikiem salonu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
300 zł od 40,8 zł
Rabat w wysokości: 86%
Oszczędzasz: 259,2 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Al. Armii Krajowej 6c/1, 50-541 Wrocław

Strona firmowa