Profilaktyczne zabiegi stomatologiczne (od 79,99 zł) wraz z wypełnianiem ubytków (od 119,99 zł) w Ekodent

Chociaż ziołowe napary z dziurawca posiadają pozytywny wpływ na organizm, nie ochronią zębów przed dziurami. Zadbaj o nie z dzisiejszym grouponem do Praktyki Stomatologicznej Ekodent.

Oferta
Pakiet profilaktycznych zabiegów stomatologicznych (skaling, piaskowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej i plan leczenia) w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł za 1 pakiet zabiegów,
2) 119,99 zł za 1 pakiet zabiegów + 1 wypełnienie wraz ze znieczuleniem w razie potrzeby,
3) 169,99 zł za 1 pakiet zabiegów + 2 wypełnienia wraz ze znieczuleniem w razie potrzeby.

Podczas wizyty w gabinecie stomatolog najpierw dokonuje przeglądu jamy ustnej i na tej podstawie proponuje odpowiedni plan leczenia. Następnie, podczas zabiegu skalingu, z zębów zostaje usunięty kamień. Oprócz kamienia zabieg pozwala również zlikwidować siedlisko groźnych bakterii, które mogą doprowadzić do stanów zapalnych dziąseł. Kontynuacją oczyszczania zębów jest piaskowanie, które za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących i pęcherzyków powietrza, pozbywa się przebarwień i osadu. Przeprowadzana na koniec fluoryzacja zabezpiecza zęby – fluor uodparnia szkliwo na działanie kwasów czy powodujących próchnicę bakterii.

Jeśli poza pakietem profilaktycznych zabiegów stomatologicznych kondycja uzębienia wymaga dodatkowych działań, czekają kolejne opcje z wypełnianiem ubytków. Dyskomfort zabiegu zmniejsza znieczulenie.

Praktyka Stomatologiczna Ekodent
Miejsce, w którym zmagania z próchnicą i jej skutkami, wieńczy piękny, biały uśmiech pacjenta. W gabinecie można liczyć na kompleksowe badanie i diagnostykę, przeprowadzane przy użyciu specjalistycznej kamery wewnątrzustnej, oraz leczenie stomatologiczne prowadzone przez lekarzy, którzy w celu zapewnienia bezpieczeństwa radiologicznego pacjentów oraz wzrostu poziomu świadczeń stomatologicznych stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Poza usługami z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej, endodoncji czy periodontologii, w ofercie Ekodent znajduje się także leczenie zaburzeń czynnościowych i dysfunkcji narządu żucia. Gabinet wyróżnia ponadto szczególne podejście do najmłodszych pacjentów, dla których organizowane są specjalne wizyty adaptacyjne, a także troska o potrzeby osób niepełnosprawnych, którzy liczyć mogą na rozwiązania architektoniczne ułatwiające dostęp do gabinetu.


W skrócie

  • Niezbędna profilaktyka przeciwpróchnicza: skaling, piaskowanie, fluoryzacja i więcej
  • Wypełnianie ubytków: podstawowy zabieg stomatologii zachowawczej
  • Bezbolesny zabieg: znieczulenie w razie potrzeby

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk). Opcja 2 i 3 dotyczy wypełnienia 1 powierzchniowego, światłoutwardzalnego. gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku niezgodności z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 795 411 346 maks. 14 dni przed końcem ważności grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

od 119,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Hłaski 67A, 54-608 Wrocław, dolnośląskie

Strona firmowa