Opanuj sztukę tworzenia wystrzałowych drinków: roczny dostęp do e-kursu barmańskiego przygotowany przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji. Dostęp do materiałów 24 godz. na dobę, z dowolnego miejsca na świecie! Pomysł na prezent

Stań się królem każdej imprezy - dowiedz się, jak sprawnie i efektownie odmierzać proporcje, widowiskowo mieszać, dobierać i podawać poszczególne trunki. Wystarczy, że weźmiesz udział w rocznym E-Kursie Robienia Drinków za 29 zł zamiast 149 zł przygotowanym przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji! To także świetna okazja, by rozwinąć skrzydła na rynku pracy!

O szkoleniuE-kurs Robienia Drinków to profesjonalne szkolenie online, prezentujące wiedzę dotyczącą przygotowywania drinków na poziomie podstawowym. Jest ono przeznaczone dla każdej osoby zainteresowanej tematyką, która chciałaby wiedzieć, jak tworzyć drinki na każdą okazję.

Szkolenie opisuje dokładnie różne rodzaje alkoholi, sprzętu barmańskiego, również elementarne zasady mieszania drinków i ich efektownego podawania, dzięki czemu umiejętności tworzenia wystrzałowych napojów może posiąść każdy. Po udziale w e-kursie zabłyśniesz na niejednej imprezie, łatwiej też Ci będzie znaleźć pracę w branży.

Plan szkolenia1. Historia napojów alkoholowych i barów.2. Podstawowe wyposażenie baru.3. Rodzaje alkoholi.4. Składniki drinków.5. Przekąski i przystawki koktajlowe.6. Zdobienie drinków.7. Podstawowe terminy barowe.8. Sposoby mieszania alkoholi.9. 10 podstawowych zasad sztuki barmańskiej.10. Kultura picia napojów alkoholowych.11. 50 przepisów na drinki z całego świata.

MG Centrum Szkoleń i KorepetycjiCentrum zostało założone w 2010 roku. Zajmuje się ono prowadzeniem szkoleń dla firm i osób prywatnych - zarówno otwartych, jak i zamkniętych, na terenie całej Polski.

Jego oferta obejmuje szeroką gamę szkoleń, w tym między innymi: ISO - szkolenia dla pracowników na stanowiskach, takich jak audytor wewnętrzny i zewnętrzny oraz dla osób, których zadaniem jest zarządzanie jakością, szkolenia w zakresie BHP, szkolenia o tematyce DGR, szkolenia informatyczne do obsługi programów Microsoft Office, a także szkolenia miękkie dla przedsiębiorców, managerów, osób szukających pracy.

Nadrzędnym celem MG Centrum Szkoleń i Korepetycji jest oferowanie klientom jak najlepszej jakości usług. Dzięki współpracy z ponad trzydziestoma ekspertami z wielu gałęzi nauki i biznesu organizowane przez nie szkolenia odpowiadają aktualnym potrzebom rynkowym i są korzystną inwestycją w rozwój kompetencji zawodowych.

Warto dodać, że w 2012 r. MG Centrum Szkoleń i Korepetycji zostało uhonorowane certyfikatem Rzetelna Firma, a w 2013 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach wpisał je do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Zdobądź umiejętności przygotowywania wspaniałych drinków na każdą okazję - weź udział w profesjonalnym e-kursie za naprawdę niewiele!


W skrócie

29 zł zamiast 149 zł za roczny E-Kurs Robienia Drinków przygotowany przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji
 • Dla kogo: dla osób zainteresowanych sztuką barmańską, dla każdego, kto chce nauczyć się przygotowywać wyśmienite drinki
 • Korzyści: szeroka wiedza z zakresie sztuki barmańskiej, wiele gotowych przepisów na drinki, zasady wyboru odpowiedniego szkła do drinków
 • Wygoda forma nauki: online, po zalogowaniu na stronę, dostęp do wiedzy o każdej porze, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz
 • Metoda treningowa: prezentacja multimedialna, ćwiczenia praktyczne
 • Możliwość nabycia dodatkowych umiejętności przydatnych w życiu codziennym i na rynku pracy
 • Pomysł na ciekawy prezent
  Realizacja kuponu:  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy szkolenia: http://mg-szkolenia.pl/zaloz-konto 2. Po zarejestrowaniu, szkolenie jest aktywne i można zalogować się na mg-szkolenia.pl 3. Możliwość wystawienia faktury po wpisaniu danych w okienku "Uwagi"
 • Ważność kuponu:od dnia zakupu do 30.09.17
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów
 • Dostęp do szkolenia - 360 dni
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż, Bogumińska 5b, 44-351 Turza Śląska, NIP: 6472293107, REGON: 241679108
  149 zł od 29 zł
  Rabat w wysokości: 81%
  Oszczędzasz: 120 zł
  Oferta ważna do: 28.09.2017, 23:59
  Miasto: Shopping
  Oferta z: MyDeal
  Przejdź do oferty