Kurs online z zaświadczeniem MEN: Opiekun medyczny za 99 zł w Akademio
Oferta

  • 99 zł za kurs online: Opiekun medyczny z zaświadczeniem MEN

Opiekun medyczny

Uczestnictwo w kursie to okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i nabycia nowych uprawnień np. dla członków stowarzyszeń i fundacji, czy też osób indywidualnych.

Program kursu:

  1. Anatomia
  2. Biochemia
  3. Dietetyka i suplementacja
  4. Teoria muzyki i rytmiki
  5. Teoria i metodyka rekreacji
  6. Pierwsza pomoc
  7. Opiekun medyczny

Dodatkowe informacje o kursie.

Struktura kursu

Kurs odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe. Po zaznajomieniu się z materiałami uczestnik ma możliwość podejścia do egzaminu w formie testu składającego się z 10 pytań zamkniętych. Podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do egzaminu. Uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu.


W skrócie

Kurs obejmuje takie zagadnienia, jak m.in. czynny i bierny układ ruchu, żywienie, podstawy kliniczne i opieka pielęgniarska w chorobach

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Realizacja: aby zrealizować groupon należy przejść na stronę akademio.online i wykorzystując formularz zgłoszeniowy znajdujący się w dole strony głównej podać: imię i nazwisko, adres e-mail oraz kod zabezpieczający. W ciągu 24 godz. roboczych na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z danymi do logowania oraz potwierdzenie zapisania się na wykupiony kurs. 
Dodatkowe informacje: po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat jego ukończenia w formie PDF, możliwy do pobrania na platformie po ukończeniu kursu. Na życzenie klienta (dodatkowo płatne): wybrany komplet dokumentacji, który może składać się z dyplomu lub legitymacji w skórzanej oprawie ze zdjęciem w formacie A6, zaświadczenie wg wzoru MEN, certyfikaty ukończenia kursu w jęz. polskim lub angielskim oraz legitymacja w formie identyfikatora. Wysyłka kurierem lub pocztą. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 99 zł
Oferta ważna do: 06.12.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa