Od 49 zł: bilet na imprezę Supercross: King of Poland – międzynarodowe zawody w supercrossie (do -37%)

Oferta

  • Bilet na Supercross: King of Poland
  • Kiedy: 18.11.2017 o godz. 18 (otwarcie bramek o godz. 16)
  • Gdzie: Ergo Arena w Gdańsku

Dostępne kategorie:

  • 49 zł zamiast 69 zł za bilet w Basic Zone,
  • 69 zł zamiast 109 zł za bilet w Green Zone,
  • 99 zł zamiast 129 zł za bilet w Fun Zone,
  • 159 zł zamiast 199 zł za bilet w Premium Zone.

Supercross: King of Poland

Dobrze znany (i popularny) za oceanem supercross swój początek czerpie ze zorganizowanych w 1972 roku w Los Angeles Memorial Coliseum zawodów. Od tego czasu ta dynamiczna rywalizacja szturmem wzięła serca kibiców motosportu, będąc dziś najpopularniejszą jego dyscypliną (poza słynnymi wyścigami NASCAR).

Supercross ma również wielu fanów w kraju nad Wisłą, dzięki czemu możliwy okazał się debiut międzynarodowych zawodów motocyklowych na ziemi Piastów. Kolejna historyczna potyczka – po raz drugi w Polsce, a pierwszy na Pomorzu – odbędzie się w Ergo Arenie i już dziś można być pewnym, że najlepsi na świecie zawodnicy oraz gwiazdy z USA i Australii zapewnią sporą dawkę emocji. Zmierzą się oni na torze zaprojektowanym i skonstruowanym przez Freddy’ego Verherstraetena. Na bramce startowej nie zabraknie Szymona Staszkiewicza, który w Łodzi bezapelacyjnie wygrał w klasie SX2. Tym razem Szymon będzie bronił swojego tytułu King of Poland, a apetyt na to trofeum wśród zagranicznych zawodników rośnie, można więc być pewnym, że efektownego ścigania na pewno nie zabraknie. Na bramkach startowych w klasach SX65, SX85, SX2 i SX1 staną tylko najlepsi ze zgłoszonych zawodników, co jest gwarancją wysokooktanowej rozrywki na światowym poziomie.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie i na Facebooku.


W skrócie

Historyczna odsłona popularnego w USA sportu w Polsce: zawody w klasach SX65, SX85, SX2 i SX1 z najlepszymi riderami w rolach głównych

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


69 zł od 49 zł
Rabat w wysokości: 29%
Oszczędzasz: 20 zł
Oferta ważna do: 17.11.2017, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk, POMORSKIE