Zabieg hammam spa na ciało za 159,99 zł i więcej opcji w Salonie Urody Eliksir Piękna

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 159,99 zł za zabieg hammam spa na ciało
  • 189,99 zł za zabieg hammam spa na ciało + zabieg na twarz

Rytuał hammam jest zabiegiem oczyszczenia i odnowy ciała oraz relaksu przebiegającym w tureckich i marokańskich łaźniach. Dzięki niemu skóra jest dogłębnie oczyszczona, gładka i odmłodzona.

W trakcie zabiegu wykorzystuje się naturalne produkty do oczyszczania i masażu, takie jak: mydło Savon Noir, glinkę Rhassoul, naturalne oleje. Ciało masuje się przy pomocy rękawicy Kessy.

Zabieg na twarz na bazie ekskluzywnego peelingu algowego ze sproszkowanego koralowca irlandzkiego, naturalnych glinek i olejków sprawia, że skóra staje się dogłębnie oczyszczona, odżywiona, zregenerowana i odmłodzona.

Zabieg składa się z kilku etapów.

Opcja nr 1: zabieg hammam spa na ciało

  • Etap 1: łaźnia spa (kapsuła spa)

Ciepło panujące w łaźni otwiera pory skórne. Skóra lepiej wchłania składniki odżywcze zawarte w kosmetykach, a sam proces oczyszczania przebiega znacznie skuteczniej.

  • Etap 2: oczyszczanie Savon Noir i Kessą

Mydło Savon Noir jest produktem naturalnym, powstałym ze zmiażdżonych oliwek. Doskonale oczyszcza skórę i w połączeniu z wodą tworzy lekką pianę, która myje ciało. Dodatkowo podczas rytuału używa się rękawicy Kessa i przeprowadza się dokładny i relaksujący masaż całego ciała. Peeling Kessą i mydłem Savon Noir złuszcza, detoksykuje i poprawia krążenie. Po takim zabiegu skóra jest wygładzona, odświeżona i nabiera naturalnego blasku.

  • Etap 3: oczyszczanie glinką Rhassoul

Glinka również jest produktem w 100% naturalnym. Wraz z wodą tworzy papkę, którą nakłada się na całe ciało. Glinka zawiera liczne minerały (magnez, cynk, krzem, żelazo, miedź), które odżywiają, ujędrniają i wygładzają skórę. Złuszczony naskórek i rozszerzone pory sprawiają, że substancje mineralne są wchłaniane skuteczniej, a toksyny usuwane są szybciej.

  • Etap 4: masaż całego ciała olejkiem

Końcowym etapem jest masaż całego ciała naturalnymi olejkami (olej z oliwek, olej sezamowy lub olej ze słodkich migdałów czy też arganowy). Masaż olejkiem ma na celu regenerację, głębokie odżywienie i wygładzenie skóry, a także odprężenie ciała i zmysłów. Podczas takiego masażu leci relaksująca, delikatna muzyka, zapalane są świeczki, a w pomieszczeniu unosi się zapach aromatycznych olejków.

Opcja nr 2: zabieg hammam spa na ciało + zabieg na twarz

  • Etapy 1-4 takie same jak w opcji 1.

  • Etap 5: luksusowy peeling algowy twarzy

Peeling algowy to jest to sposzkowana, zmielona forma alg z Irlandii. Mielony koralowiec jest składnikiem ekskluzywnych peelingów ze względu na bogatą zawartość pierwiastków. Korzystnie wpływa na jędrność, pobudza przepływ krwi i limfy, oczyszcza skórę. W trakcie masażu peelingującego algi złuszczają powierzchniowy naskórek, odblokowują ujścia gruczołów łojowych (tzw. pory), złuszczają martwe komórki naskórka, dzięki czemu przygotowują skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

  • Etap 6: regenerujący zabieg na twarz na bazie glinek

Glinka kosmetyczna składa się z różnej zawartości składników mineralnych. W zależności od typu gliny różne są jej właściwości. Wysoka zawartość minerałów w maseczce działa regenerująco i odmładzająco na skórę. Co więcej, stosowanie maski z gliny stymuluje skórę do produkcji nowych komórek, gdyż posiada ona właściwości złuszczające.

  • Etap 7: masaż twarzy naturalnymi olejkami

Masaż twarzy poprawia stan skóry i utrzymuje ją w dobrej kondycji. A połączony z umiejętnie dobranym kosmetykiem w widoczny sposób ujmuje lat.


W skrócie

Sposób na kompleksową pielęgnację urody oraz dogłębny relaks

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Więcej informacji: [email protected] lub na Facebooku.
Rezerwacja online 24h/dobę na stronie https://eliksir-piekna.halo24.pl/login, osobiście w salonie lub telefonicznie pod nr ​663 751 520.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 159,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Pułaskiego 109 c, 15-377 Białystok

Strona firmowa