Od 13,90 zł: bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP


Oferta

Bilety na dowolny film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:

Okazja, by zobaczyć między innymi:

 • „Pitbull. Ostatni pies”

Doborowa obsada, pełne odważnych scen kino sensacyjne, silne emocje – „Pitbull. Ostatni pies” nie zawiedzie fanów serialowego „Pitbulla” i jego kinowych wersji. Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru muszą schwytać sprawcę. Tymczasem w warszawskim półświatku pojawia się kolejna znacząca postać – Czarna Wdowa.

 • „Kobiety mafii”

Kolejny film Patryka Vegi, twórcy „Pitbulla” i „Botoksu”. Doborowa obsada (m.in. Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa, a także Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior), pełne odważnych scen kino sensacyjne, humor i wielkie emocje – to wszystko czeka na widzów w filmie opowiadającym o jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce.

 • „Avengers: Wojna bez granic”

Spektakularne starcie na śmierć i życie – Avengersi wraz z innymi superbohaterami muszą stawić czoła Thanosowi, zanim zrealizuje on swój plan zniszczenia wszechświata.

 • „Tomb Raider”

Kolejne spotkanie z Larą Croft, w którą tym razem wcieli się Alicia Vikander. Niepokorna poszukiwaczka przygód postanawia poznać tajemnicę zniknięcia ojca. W tym celi musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u podnóży Japonii.

 • „Player One”

Rok 2045, świat pogrąża się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE – ekspansywnym uniwersum wirtualnej rzeczywistości stworzonym przez ekscentryka Jamesa Hallidaya. Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją fortunę osobie, która odnajdzie ukryte w OAZIE „wielkanocne jajko”. Rozpoczyna się pełen tajemnic i niebezpieczeństw wyścig po skarb.

 • „Pacific Rim: Rebelia”

Kolejna inwazja pustoszy Ziemię. Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca, który poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów Kaiju. Pomaga mu w tym siostra Mako Mori – szefowa nowej generacji pilotów.

 • „Piotruś Królik”

Komedia dla całej rodziny. Niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać z kultowej serii stworzonej przez Beatrix Potter, którą pokochały dzieci na całym świecie. Tytułowy bohater toczy walkę z panem McGregorem o kontrolę nad ogrodem.

 • „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”

Kolejna część słynnej animacji. Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, gdzie na masową skalę wykradane są ogrodowe krasnale. Z pomocą przychodzi Sherlock Gnom wraz ze swym nieodłącznym kompanem Watsonem.

 • „Twarz”

Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej to opowieść o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie traktują go jak kogoś, kto jest dla nich obcy.

 • „Maria Magdalena”

Opowieść o jednej z najbardziej tajemniczych i zarazem niezrozumianych kobiet wszech czasów. Młoda Maria (Rooney Mara) przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu.

 • „Ciche miejsce”

Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”) i John Krasinski w tajemniczym thrillerze, w którym cisza jest głośniejsza od bomb. Trzeba nasłuchiwać uważnie, aby przetrwać.

 • „Prawda czy wyzwanie”

Horror, w którym popularna gra „Prawda czy wyzwanie” zamienia się w śmiertelne zagrożenie. Ci, którzy skłamią, zostają ukarani.

 • „Luis i obcy”

Nieziemska zabawa dla całej rodziny – komedia familijna o przyjaźni 12-letniego Luisa i trójki kosmitów, których statek przypadkiem rozbija się w ogrodzie chłopca. Luis próbuje pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę.

 • „Cudowny chłopak”

Historia chłopca ze zdeformowaną twarzą, o imieniu Auggie, który rozpoczyna naukę w szkole. Każdego dnia będzie stawał przed trudnym wyzwaniem – udowodnić innym dzieciom, że mimo widocznych różnic w wyglądzie zewnętrznym, jest zupełnie taki jak inni.

 • „Kobieta sukcesu”

Polska komedia romantyczna z czarującą Agnieszką Więdłochą w roli głównej. Życie Mańki, szefowej firmy w wielkim mieście, nagle wywraca się do góry nogami – perfekcyjny porządek zostaje zburzony, kiedy jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek przeżywa kryzys, a do drzwi puka uosabiająca chaos młodsza siostra.

 • „Czerwona jaskółka”

Ekranizacja bestsellerowej książki Jasona Matthewsa, byłego agenta CIA. Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zostaje zmuszona do przyjęcia roli „jaskółki” – specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Jej pierwszym celem okazuje się agent CIA, który prowadzi tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu.

Pełny repertuar dostępny tutaj.


W skrócie

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie nadchodzących hitów filmowych

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W zależności od opcji oferta ważna:
Od poniedziałku do czwartku lub od piątku do niedzieli.
Na miejsca standardowe lub miejsca VIP (brak miejsc VIP w kinach Poznań 51, Kielce, Zabrze, w kinie Poznań Stary Browar brak miejsc VIP - obowiązują miejsca SuperVIP, brak miejsc standardowych w kinie w Łodzi - dostępne jedynie miejsca VIP).
W wybranych kinach:
Grupa 1: Gdańsk, Katowice, Wrocław
Grupa 2: Warszawa Targówek, Poznań Malta, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno
Grupa 3: Kraków, Łódź, Lublin, Gdynia, Poznań Stary Browar, Poznań 51, Bydgoszcz, Elbląg, Kielce, Koszalin, Olsztyn, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Włocławek, Zabrze, Zgorzelec
Grupa 4: Warszawa Złote Tarasy, Ursynów, Warszawa Wola
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D lub wybrane projekty specjalne w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D.
Kod nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Bilety ważne do 03.06.2018.

od 13,9 zł
Oferta ważna do: 30.04.2018, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Juliana Tuwima 26, 10-748 Olsztyn
ul. Marszałka Focha 48, 85-070 Bydgoszcz
ul. Legionów 83, 43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Stanisława Dąbka 152, 82-300 Elbląg
ul. Al. Zwycięstwa 14, 80-219 Gdańsk
ul. Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin
ul. Waszyngtona 21, 81-342 Gdynia
ul. 3 Maja 30, 40-097 Katowice
ul. Warszawska 26, 25-317 Kielce
ul. Dobrego Pasterza 128, 31-416 Kraków
ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 36, 20-400 Lublin
ul. Al. Piłsudskiego 5, 90-368 Łódź
ul. Abpa A. Baraniaka 8, 61-131 Poznań
ul. Królowej Jadwigi 51, 61-872 Poznań
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
ul. B. Chrobrego 1, 26-609 Radom
ul. Sobieskiego 14 A, 84-230 Rumia
ul. B. Chrobrego 1, 44-200 Rybnik
ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
ul. Szczecińska 57, 76-218 Słupsk
ul. Boh. Monte Cassino 63, 81-767 Sopot
ul. Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin
ul. Jana Pawła II 16/18, 43-100 Tychy
ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa
ul. Al. KEN 60, 02-777 Warszawa
ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
ul. Pułaskiego 10/12, 87-800 Włocławek
ul. Plac Grunwaldzki 22, 50-384 Wrocław
ul. Gdańska 18, 41-800 Zabrze
ul. Armii Krajowej 52a, 59-900 Zgorzelec
ul. Grunwaldzka 59, 43-600 Jaworzno

Strona firmowa