Od 13,90 zł: bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP


Opcje

Bilety na dowolny film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:

Okazja, by zobaczyć między innymi:

 • „Nowe oblicze Greya”

Trzecia część „50 twarzy Greya” – bestsellerowej historii na podstawie powieści E.L. James. Związek Any i Christiana czekają kłopoty, bowiem na horyzoncie pojawia się Jack Hyde, były szef Any, który poprzysiągł jej zemstę.

 • „Kobiety mafii”

Kolejny film Patryka Vegi, twórcy „Pitbulla” i „Botoksu”. Doborowa obsada (m.in. Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa, a także Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior), pełne odważnych scen kino sensacyjne, humor i wielkie emocje – to wszystko czeka na widzów w filmie opowiadającym o jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce.

 • „Podatek od miłości”

Polska komedia romantyczna z Aleksandrą Domańską i Grzegorzem Damięckim. Inspektor Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego. Czy urok mężczyzny zmiękczy jej serce?

 • „Narzeczony na niby”

Komedia romantyczna z udziałem plejady polskich gwiazd (w rolach głównych m.in. Piotr Stramowski, Julia Kamińska, Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak). Czy kłamstwo zawsze ma krótkie nogi? O tym będą mogli przekonać się widzowie, obserwując, jak lekkie koloryzowanie rzeczywistości wymyka się spod kontroli, doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji.

 • „Cudowny chłopak”

Historia chłopca ze zdeformowaną twarzą, o imieniu Auggie, który rozpoczyna naukę w szkole. Każdego dnia będzie stawał przed trudnym wyzwaniem – udowodnić innym dzieciom, że mimo widocznych różnic w wyglądzie zewnętrznym, jest zupełnie taki jak inni.

 • „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”

Ostatnia część trylogii. Thomas wyrusza na misję, aby odnaleźć lekarstwo zwalczające śmiertelną chorobę.

 • „Plan B”

Akcja filmu zaczyna się tuż przed walentynkami – życie bohaterów, za sprawą nieoczekiwanych wydarzeń, wywraca się całkowicie do góry nogami. Historia opowiadająca o poszukiwaniu prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

 • „Czwarta władza”

Oparta na faktach opowieść o najsłynniejszym w dziejach dziennikarstwa śledztwie, które doprowadziło do ujawnienia głęboko skrywanych sekretów władz USA. W rolach głównych Meryl Streep i Tom Hanks. Reżyserem jest Steven Spielberg.

 • „Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska”

Animacja nie tylko dla najmłodszych – najsłynniejsza pszczółka świata i jej towarzysz Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych. Stawka okaże się wyjątkowo wysoka, ale Maja z odwagą bierze udział w zawodach.

 • „Gnomy rozrabiają”

Komediowa animacja producenta „Shreka” i reżysera hitu „Gang wiewióra”. Ogrodowe krasnale okazują się legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. W pokonaniu pozaziemskiego zagrożenia będzie pomagać im dzielna Chloe oraz jej kolega z sąsiedztwa – Liam.

 • „Czarna Pantera”

Kiedy ojciec księcia T’Challa, król Wakandy, zostaje podstępnie zamordowany, książę przywdziewa kostium Czarnej Pantery. Jako przywódca musi uchronić kraj przed wciągnięciem w światowy konflikt.

 • „Jaskiniowiec”

Animowana komedia o jaskiniowcu, który pragnie od życia czegoś więcej niż łupanie kamienia. Dzielny Dug musi zjednoczyć swoje plemię przeciwko potężnemu wrogowi.

 • „Jumanji: Przygoda w dżungli”

Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w niebezpieczny świat dżungli, gdzie walczą o przetrwanie. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą pokonać wiele niebezpieczeństw – inaczej pozostaną w grze na zawsze.

 • „Fernando”

Animacja przybliża przygody byczka Fernando, który jest nietypowym stworzeniem – zamiast walczyć na arenie, woli odpoczywać. Pewnego dnia grupa mężczyzn szuka najbardziej odważnego byka, który mógłby wziąć udział w walkach w Madrycie. Przez pomyłkę ich wybór pada na Fernanda.

 • „Winchester. Dom duchów”

Mrożący krew w żyłach horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Po tragicznej śmierci męża i syna Sarah Winchester jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite ze słynnego karabinu Winchester. Próbuje się przed nimi ukryć w specjalnie zbudowanej posiadłości.

 • „Kształt wody”

Akcja filmu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych u szczytu zimnej wojny. Pracująca w sekretnym laboratorium rządowym Elisa odkrywa, że przeprowadzany jest tu eksperyment mogący zaważyć na losach świata. Film został nagrodzony Złotym Lwem na festiwalu filmowym w Wenecji 2017.

Pełny repertuar dostępny tutaj.


W skrócie

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie nadchodzących hitów filmowych

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie lub barze kina.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W zależności od opcji oferta ważna:
Od poniedziałku do czwartku lub od piątku do niedzieli.
Na miejsca standardowe lub miejsca VIP (brak miejsc VIP w kinach Poznań 51, Kielce, Zabrze).
W wybranych kinach:
Grupa 1: Gdańsk, Katowice, Wrocław
Grupa 2: Warszawa Targówek, Poznań Malta, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno
Grupa 3: Kraków, Łódź, Lublin, Gdynia, Poznań Stary Browar, Poznań 51, Bydgoszcz, Elbląg, Kielce, Koszalin, Olsztyn, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Włocławek, Zabrze, Zgorzelec
Grupa 4: Warszawa Złote Tarasy, Ursynów, Warszawa Wola
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D lub wybrane projekty specjalne w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D.
Kod nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Bilety ważne do 31.03.2018.

od 13,9 zł
Oferta ważna do: 28.02.2018, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Juliana Tuwima 26, 10-748 Olsztyn
ul. Marszałka Focha 48, 85-070 Bydgoszcz
ul. Legionów 83, 43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Teatralna 5, 82-300 Elbląg
ul. Al. Zwycięstwa 14, 80-219 Gdańsk
ul. Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin
ul. Waszyngtona 21, 81-342 Gdynia
ul. 3 Maja 30, 40-097 Katowice
ul. Warszawska 26, 25-317 Kielce
ul. Dobrego Pasterza 128, 31-416 Kraków
ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 36, 20-400 Lublin
ul. Al. Piłsudskiego 5, 90-368 Łódź
ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań
ul. Królowej Jadwigi 51, 61-872 Poznań
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
ul. Chrobrego 1, 26-609 Radom
ul. Sobieskiego 14 A, 84-230 Rumia
ul. Chrobrego 1, 44-200 Rybnik
ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
ul. Szczecińska 58, 76-200 Słupsk
ul. Boh. Monte Cassino 63, 81-767 Sopot
ul. Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin
ul. Jana Pawła II 16/18, 43-100 Tychy
ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa
ul. Al. KEN 60, 02-777 Warszawa
ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
ul. Pułaskiego 10/12, 87-800 Włocławek
ul. Plac Grunwaldzki 22, 50-384 Wrocław
ul. Gdańska 18, 41-800 Zabrze
ul. Armii Krajowej 52a, 59-900 Zgorzelec
ul. Grunwaldzka 59, 43-600 Jaworzno
ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków

Strona firmowa