Lot widokowy paralotnią w tandemie dla 1 osoby (249 zł) z filmem Full HD (299 zł) z Bigfly

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: 15-30 minut (w zależności od warunków pogodowych)
  • w przypadku dobrych warunków pogodowych i wysokości podczas lotu możliwość wykonania akrobacji

Loty w zależności od kierunku wiatru oraz panujących czynników atmosferycznych:

  • Góra Żar – Polska
  • Javorovy Vrch – Czechy
  • Stranik – Słowacja

Lot widokowy paralotnią? Lot z filmem w jakości HD? Na te pytania odpowiada oferta firmy Bigfly w Międzybrodziu Żywieckim, która pomaga spełnić marzenia o lataniu. Mieszkańcy Śląska a nawet Wrocławia mogą zdecydować się na trwający do 30 minut lot paralotnią, w trakcie którego podziwiać można zarówno polskie, jak i zagraniczne krajobrazy. Co więcej, jeśli warunki atmosferyczne na to pozwolą, lot może być wzbogacony o elementy akrobacji, które dodatkowo podniosą adrenalinę.


W skrócie

Podniebny lot pod opieką doświadczonego pilota; okazja, by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów. Pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać
wagi 95 kg, zaś minimalna waga pasażera to 45 kg. Jeżeli pilot ma wątpliwości co do odpowiedniej wagi, stanu zdrowia lub trzeźwości pasażera, ma prawo odmówić wykonania lotu. Osoby niepełnoletnie tylko pod opieką lub za pisemną zgodą opiekuna.Realizacja usługi wyłącznie w okresie od marca/kwietnia do połowy października ze względu na warunki pogodowe. W przypadku zakupu grouponu poza sezonem, należy skontaktować się z firmą podając kod zabezpieczający w celu indywidualnego ustalenia terminu w sezonie wiosenno-letnim, aby groupon nie przepadł.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Ostateczną decyzję o starcie podejmuje pilot na podstawie prognozy pogody oraz aktualnie panujących warunków występujących w miejscu startów i lądowań. W przypadku złej pogody lub niespodziewanych zdarzeń uniemożliwiających wykonanie usługi, lot może zostać przełożony na inną godzinę, datę lub jeśli istnieje alternatywa w danym dniu (do skutku).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 503 830. Po dokonaniu zakupu grouponu można dokonać rezerwacji terminu lotu. Anulacja rezerwacji oraz wybranie nowego terminu możliwe tylko jeden raz, ale z min. 48-godzinnym wyprzedzeniem. Po ustaleniu terminu lotu w przypadku gdy klient nie stawi się na lot groupon traci ważność. Nie można dokonać zmiany terminu ze względu na nieodpowiadające miejsce lotu. W celu ostatecznego potwierdzenia możliwości lotu ze względu na prognozę pogody, należy skontaktować się telefonicznie w godzinach wieczornych (od 19 do 20) na dzień przed umówionym terminem lotu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

349 zł od 249 zł
Rabat w wysokości: 28%
Oszczędzasz: 100 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Skrzycze Jaworowy Wierch, 34-315 Międzybrodzie Żywieckiecie

Strona firmowa