Wybrany masaż tajski klasyczny (60 min) od 99,99 zł w salonie Thai Maliwan

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 lub 90 minut
  • godziny otwarcia: wtorek-niedziela 12-22

Masaże do wyboru:

Tajski masaż klasyczny: stanowi połączenie technik zaczerpniętych z refleksologii, akupresury, jogi, ajurwedy, rozciągania oraz medytacji, a także wiedzy o liniach Sen, będących siecią kanałów energetycznych.

Zabieg jest wykonywany przez Tajki przy intensywnym użyciu przez terapeutę dłoni, kciuków, łokci, przedramion oraz stóp. Cały masaż przebiega w zgodzie z możliwościami osoby masowanej, której ciało układane jest w asanach (pozycjach z pasywnej jogi).

Możliwe korzyści:

  • oczyszczenie organizmu z toksyn oraz nadmiaru wody
  • niwelacja migren, chronicznych bóli głowy
  • polepszenie pracy ścięgien i mięśni, uelastycznienie stawów

Tajski masaż olejkami relaksującymi: relaksująco-wyciszający masaż wykonywany przy użyciu olejków eterycznych poprzez miarowe, ale zdecydowane, mocne i płynne ruchy masażysty. W masażu tajskim z olejkami swoje zastosowanie znalazły sekwencje ruchów ugniatających, wyciągających oraz elementów masażu zaczerpniętych z akupresury i refleksologii.

Tajski masaż sportowy: zabieg ten czerpie z technik masażu rodzaju klasycznego, niemniej jednak terapeuta używa większej siły, niż w przypadku klasycznego masażu. Masaż sportowy ma podobne działanie jak masaż izometryczny: przywraca mięśniom siłę, pożądaną masę, pomaga zregenerować mięśnie, dotlenia skórę.

Tajski masaż wyszczuplający: odpowiednie techniki masażu, także z użyciem bańki chińskiej, pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów. Oprócz samego spalania tłuszczu masaż wyszczuplający ma także inne zalety. Przede wszystkim bardzo pozytywnie wpływa na kondycję skóry.Odchudzanie może powodować jej obwisanie i zmniejszenie jędrności – regularne zabiegi pozwalają tego uniknąć. Likwidują i przeciwdziałają cellulitowi. Po zabiegu skóra jest ujędrniona i gładka. Sam masaż jest bardzo energiczny i intensywny, odpowiednie techniki powodują rozgrzanie masowanych miejsc, co także wpływa na spalanie tłuszczu. Zabiegi można wykonywać naprzemiennie z drenażem limfatycznym, który również ma działanie wyszczuplające i wspomaga odchudzanie.

Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy


W skrócie

Masaż oprócz korzyści zdrowotnych ma również działanie pobudzające i energetyzujące

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: wtorek-niedziela 12-22.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 496 495. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

140 zł od 99,99 zł
Rabat w wysokości: 29%
Oszczędzasz: 40,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
Ul. Mogilska 40 lok .1, 31-546 Kraków, MAŁOPOLSKA

Strona firmowa