Ozonowanie (19,99 zł) z przeglądem klimatyzacji i nabiciem czynnika i więcej za 79,99 zł w Auto Kompleks

Pozbądź się groźnych dla zdrowia drobnoustrojów, które zagnieździły się w klimatyzacji samochodowej, a jazda autem stanie się bardziej bezpieczna. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu na ozonowanie i inne zabiegi w Auto Kompleks.

Oferta
1) 19,99 zł za ozonowanie,
2) 79,99 zł za przegląd klimatyzacji, wymiana oleju w układzie klimatyzacji, nabicie do 100 g czynnika R134a i odgrzybianie metodą ozonowania.

Dodatkowe informacje:

  • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: tak
  • etapy serwisu klimatyzacji: sprawdzenie, próżnowanie układu, napełnienie czynnika, wymiana oleju
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe
  • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 30 zł

Auto Kompleks
Sławomir Puka zadbał o to, by do drzwi jego serwisu nie trzeba było długo się dobijać. Szeroki wybór urządzeń obsługiwanych przez doświadczonych pracowników pozwala szybko realizować oferowane usługi blacharskie, lakiernicze i mechaniczne. Nie bez znaczenia jest również fakt, że przy zakładzie działa sklep z częściami samochodowymi do wszystkich marek. W razie konieczności zlikwidowania bardziej skomplikowanych szkód, kierowcy mogą liczyć tutaj na wynajęcie auta zastępczego. Warto wspomnieć, że serwisanci realizują się nie tylko w zawodzie, ale również jako pedagodzy – swoim wieloletnim doświadczeniem dzielą się z uczniami szkół zawodowych w zakresie blacharstwa i lakiernictwa samochodowego.


W skrócie

Usługi pozwalają na zlikwidowanie bakterii, wirusów i grzybów, zmniejszenie spalania i zwiększenie komfortu jazdy

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy samochodów osobowych. W dniach 1-15.08. warsztat nieczynny z powodu urlopu.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Nabicie klimatyzacji następuje czynnikiem R134A.
Konieczna rezerwacja tel. (34) 365 86 23, (34) 365 88 83 lub 601 550 113 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 19,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Sabinowska 153, 42-200 Częstochowa

Strona firmowa