Godzinny masaż ciała i głowy oraz pobyt w strefie saun od 119,99 zł w Destresso

Szczegóły:

 • czas trwania masażu: 60 minut
 • strefa saun obejmuje:
  • Lazurowa Łaźnia Błotna – łaźnia inspirowana kulturą Dalekiego Wschodu. Jest połączeniem kąpieli w suchym ciepłym powietrzu oraz klasycznej łaźni parowej z pielęgnacją ciała, aromaterapią i koloroterapią. Wpływa nie tylko na zmysły, ale także pomaga w relaksacji mięśni i ogólnej regeneracji ciała.
  • Pomarańczowa Łaźnia Parowa – klasyczna rzymska łaźnia parowa, zainspirowana kulturą Basenu Morza Śródziemnego. Wyposażona w ergonomiczne kamienne ławki w kolorze pomarańczy, który, w. koloroterapi,i podnosi poziom energii i pobudza działanie układu trawiennego, potęgując tym samym podstawowe działanie łaźni parowej.
  • Nordycka Event Sauna – jest hołdem dla doświadczenia Finów i kultury kąpielowej północnej Europy, w rejonach których, tradycja saunowania sięga aż 2 tysięcy lat. Polega na połączeniu dwóch stosowanych obecnie w saunach technik: sauny parowej (gorącej pary) i suchej (gorącego powietrza). Wnętrze sauny zostało wykonane z afrykańskiego drewna abachi, którego właściwości pozwalają na pełną izolację termiczną.
  • Podczerwona sauna Detox – pachnąca drewnem kameralna sauna. Jej źródłem ciepła są promienie podczerwone, które wnikają w bezpośrednio w ciało, w przeciwieństwie do tradycyjnych saun. Pobyt w saunie podczerwonej to propozycja dla osób które nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnych saun.
  • Kwiatowa sauna bio – rodzaj tradycyjnej biosauny o temperaturze ok. 55-60˚C i podwyższonej wilgotności. Wyróżnikiem sauny jest różnorodnych 7 zapachów, dopasowanych do nastrojów i emocji. Kompozycje kwiatowych zapachów zostały zamknięte w kolorowych flakonach umieszczonych przed wejściem do sauny.

W skrócie

Relaksujący masaż połączony z pobytem w strefie saun dla 1 lub 2 osób

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.  Po przybyciu na miejsce należy wylegitymować się dokumentem tożsamości. Oferta tylko dla nowych klientów. W studiu obowiązują zasady „poprawnego saunowania”: na teren obiektu nie ma wstępu w strojach kąpielowych ani kostiumach. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Po obiekcie należy chodzić wyłącznie w ręczniku, chuście albo szlafroku. W saunach suchych przebywa się nago, całym ciałem na ręczniku nie dotykając desek skórą (można się przykryć drugim ręcznikiem). W saunach mokrych przebywa się bez jakiegokolwiek odzienia, do jacuzzi należy wchodzić również zupełnie nago. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 534 100 z uwzględnieniem, że usługa będzie realizowana w ramach grouponu oraz podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

178 zł od 119,99 zł
Rabat w wysokości: 32%
Oszczędzasz: 58,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Pabianicka 3, 93-036 Łódź

Strona firmowa