Oczyszczający rytuał w łaźni błotnej ze strefą saun z jacuzzi perełkowym za 39,99 zł i więcej w Destresso (do -41%)

Wybierz 1 z 4 opcji

Rytuał z glinkami lub naturalnym peelingiem w łaźni błotnej + 30 minut w strefie saun z jacuzzi perełkowym:

  • 39,99 zł zamiast 65 zł za rytuał dla 1 osoby,
  • 78,99 zł zamiast 130 zł za rytuał dla 2 osób,
  • 114,99 zł zamiast 195 zł za rytuał dla 3 osób,
  • 156,99 zł zamiast 260 zł za rytuał dla 4 osób.

Głęboko odżywiający zabieg z Zieloną Glinką ze skał krzemionkowo-aluminiowych, bogatą w krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód i wiele innych mikroelementów. Ta stuprocentowa glinka posiada właściwości ściągające, dezynfekujące, absorpcyjne i wspomaga regenerację skóry.

Na czas trwania zabiegu, czyli około 30 minut Lazurowa Łaźnia Błotna zarezerwowana jest na wyłączność, a światło w niej zostaje przygaszone - jedynym akceptowalnym strojem w łaźni jest ręcznik. W Łaźni uruchamiany jest specjalny tryb przygotowany pod ten konkretny zabieg. Łaźnia jest dyspozycji tylko osób, które są na rytuale glinkowym. Klient naciera się glinkami już sam. W pierwszych 10 minutach w łaźni nie jest wytwarzana para – w tym czasie temperatura powietrza stabilizuje się do ok. 35-45 stopni, dzięki czemu w skórze otwierają się pory pozwalając minerałom glince odpowiednio się wchłonąć. Po upływie tego czasu zaczyna pojawiać się para, wtedy należy wmasować glinkę w ciało, co da efekt dogłębnego oczyszczenia i znormalizowania skóry. Następnym etapem zabiegu z dysz nad siedzeniami zaczyna lecieć letnia woda która swoim strumieniem masuje kark i ramiona, w tym czasie należy spłukać z siebie glinkę.

W destresso należy przebrać się wyłącznie w sam ręcznik i klapki, potem należy się udać pod prysznic a następnie do Vital Baru po glinkę i dalsze instrukcje. Obsługa przygotuje świeżą glinkę i zaprowadzi klienta do Lazurowej Łaźni Błotnej i opowie o zabiegu. Rytuał w łaźni błotnej, jak to w przypadku okładów na całe ciało polega na tym, że w łaźni błotnej przebywa się bez żadnego kostiumu kąpielowego. Na czas rytuału światło w łaźni jest zgaszone poza jedną czerwoną diodą i łaźnia jest wtedy do dyspozycji tylko osób, które są na rytuale glinkowym.

Pobyt w ramach grouponu trwa 60 minut i 10 minut na przebranie się. Każde kolejne rozpoczęte 15 minut jest dodatkowo płatne 5 zł.

Drugim etapem zabiegu jest pobyt w destresso, podczas którego można korzystać nie tylko z czternastoosobowego jacuzzi perełkowym, gdzie ogromna liczba bąbelków i biczy wodnych z koloroterapią co pozwala na całkowite odprężenie ale również z saun, łaźni, wypoczywalni i ogrodu.

Dodatkowe informacje jak korzystać z obiektu dostępne tutaj


W skrócie

Zabiegi działają ściągająco, oczyszczająco i odżywczo, a także doskonale relaksują po ciężkim dniu

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 534 100 z uwzględnieniem , że usługa będzie realizowana w ramach grouponu oraz podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

65 zł od 39,99 zł
Rabat w wysokości: 38%
Oszczędzasz: 25,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Pabianicka 3, 93-036 Łódź

Strona firmowa