Przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie, plan leczenia za 89,99 zł i więcej w poradni stomatologicznej Dentimed

Szczegóły:

  • w ofercie: przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie, wypełnienie zęba, plan leczenia
  • wypełnienie zęba kompozytem światłoutwardzalnym (rok gwarancji)

Na początek specjalista wykonuje dokładny przegląd stomatologiczny i ocenia, w jakiej kondycji jest uzębienie – czy pacjent może cieszyć się wzorowo zdrowymi zębami, czy najwyższa pora znaleźć czas na leczenie. Jeśli ocena stanu siekaczy, kłów i trzonowców okaże się negatywna, klient otrzyma wnikliwy plan leczenia, którego realizacja przywróci porządek w jamie ustnej. Dodatkowo na miejscu można rozprawić się z jednym z ewentualnych ubytków poprzez wypełnienie zęba materiałem światłoczułym.


W skrócie

Skaling i lakierowanie nadadzą zębom zdrowego i estetycznego wyglądu, wypełnienie przywróci zaś prawidłowe czynności i kształt zęba 

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych pacjentów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wyleczenia pozostałych ubytków stwierdzonych podczas przeglądu w cenie 99,99 zł za jeden ubytek w okresie do 6 miesięcy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 817 471 316 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 89,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Kalinowszczyzna 26, 20-129 Lublin

Strona firmowa