Catering dietetyczny: dieta Optimal, Vege lub Light z dostawą na 3 dni od 130,99 zł i więcej w Fit na 5

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Optimal, Vege lub Light
  • kaloryczność: 1200-2500 kcal
  • czas trwania: od 3 do 60 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5 (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
  • wyłączenia: brak
  • dostawa: w cenie; obejmuje cały kraj, zgodnie z mapką dostępną tutaj
  • dni dostawy: codziennie, łącznie z weekendami

Dieta Optimal została zbilansowana zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia. Zawiera ok. 15% białka, 30% tłuszczu i 55% węglowodanów. Zalecana jest osobom, które chcą utrzymać dotychczasową wagę lub ją zredukować. Znajdują się w niej wszystkie podstawowe produkty, tj. mięso, ryby, nabiał, kasze, owoce i warzywa.

Dieta Vege została zbilansowana zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia. Zawiera ok. 15% białka, 30% tłuszczu i 55% węglowodanów. Nie zawiera produktów mięsnych oraz ryb. Zalecana wegetarianom oraz osobom, które na jakiś czas z różnych względów chcą ograniczyć spożycie mięsa.

Dieta Light złożona z posiłków, w których przeważają produkty o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i trans, a ograniczone są produkty o wysokiej zawartości błonnika oraz produkty spowalniające trawienie i wzdymające. Owoce i warzywa zwykle są duszone lub pieczone. Zawiera ok. 15% białka, 30% tłuszczu i 55% węglowodanów. Dieta polecana przy zaburzeniach układu pokarmowego, zaburzeniach żołądkowych, trzustkowych, wątrobowych i jelitowych, a także po zabiegach w tym obrębie.


W skrócie

Zbilansowane diety przygotowywane z myślą o osobach, które chcą zredukować lub utrzymać optymalną wagę ciała, odżywiając się racjonalnie

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://fitna5catering.pl/zamowienie/#/. W polu "Notatki'' wpisz kod zabezpieczający. Zamówienia nie należy opłacać, znajdzie się ono automatycznie w systemie cateringu. Dostawa na terenie całego kraju w cenie, zgodnie z mapką na stronie: https://fitna5catering.pl/. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 9. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
138 zł od 130,99 zł
Rabat w wysokości: 5%
Oszczędzasz: 7,01 zł
Oferta ważna do: 31.12.2021, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa