Dostęp do wybranego kursu językowego (od 39,99 zł) lub wszystkich kursów (149,99 zł) na platformie SuperMemo


Oferta:

Dostęp do platformy SuperMemo.com:

 • 6-miesięczny dostęp do wybranego kursu językowego
 • 12-miesięczny dostęp do wybranego kursu językowego
 • 18-miesięczny dostęp do platformy SuperMemo.com i prawie 200 kursów językowych
 • 24-miesięczny dostęp do platformy SuperMemo.com i prawie 200 kursów językowych

6-miesięczny lub 12-miesięczny kurs

 1. Bez problemu z jednego z wybranych języków:
  • angielski,
  • niemiecki,
  • hiszpański,
  • włoski,
  • rosyjski,
  • francuski,
  • polski
 2. Business English (5 części)
 3. Angielski Young Learners 7-12 lat (3 części).

18-miesięczny lub 24-miesięczny dostęp do platformy SuperMemo.com i prawie 200 rożnych kursów do nauki 12 języków na wszystkich poziomach zaawansowania: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, francuski, polski, chiński, duński, niderlandzki, norweski, szwedzki. Kursy dostępne także na Androida/ iOS/komputery PC. Tutaj można przeczytać więcej.

Kurs Bez problemu: 36 lekcji od podstaw do poziomu zaawansowanego, do 5 tysięcy słów i wyrażeń w ćwiczeniach, teksty, dialogi, komentarze, profesjonalne nagrania – kurs odpowiada ogólnej potrzebie kształcenia umiejętności językowych do codziennej komunikacji.

Kurs Young Learners: 7-12 lat, nauka od podstaw przez zabawne, interaktywne animacje i ćwiczenia, ciekawe postacie oraz nagrania uczące angielskiej wymowy, 550 słówek, 90 zagadnień gramatycznych, ponad 300 dialogów i 2000 ćwiczeń.

Business English: tematy: Zakładanie firmy, Zarządzanie, Komunikacja biznesowa, Marketing i reklama, Negocjacje i prezentacje, 1500 słów, wyrażeń i zwrotów w typowych sytuacjach biznesowych z ćwiczeniami utrwalającymi, nagrania ze scenkami filmowymi, prezentującymi znaczenie i użycie słownictwa w kontekście.

Można samodzielnie zdecydować, gdzie, kiedy i jak chce się uczyć – online czy offline, na komputerze, telefonie czy tablecie. Można zacząć na komputerze stacjonarnym, a następnie kontynuować na smartfonie czy tablecie, bez konieczności przerabiania tych samych ćwiczeń jeszcze raz. Uczysz się online, offline, gdzie i kiedy chcesz, a postępy w nauce będą synchronizowane pomiędzy urządzeniami.

Pobierz dowolną aplikację dla siebie

Platforma SuperMemo.com dostarcza rozwiązanie do wygodnego i skutecznego uczenia się szybciej niż metodami tradycyjnymi. Szybkie rezultaty zapewnia zastosowana w kursach metoda – algorytm powtórek SuperMemo – której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Wystarczy poświęcić na naukę ok. 20 minut dziennie, a efekty mogą być zauważalne już po pierwszym miesiącu.

Badania Wydawnictwa Szkolnego PWN wykazały, że metoda SuperMemo daje o 30% lepsze rezultaty niż nauka tradycyjnymi metodami.

Materiały kursów powstały w oparciu o wytyczne Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego dla poziomów A1-C2.

Jak zacząć naukę z kursami w supermemo.com?


W skrócie

Dostęp do platformy pozwala na naukę wybranego języka oraz słów z określonej specjalizacji

Groupon ważny do 30.04.2020 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy wejść na stronę www.supermemo.com, kliknąć w „Zaloguj", następnie założyć i aktywować konto. Potem zalogować się, zrealizować kod i podać dane do faktury, a kursy zostaną automatycznie przypisane do Twojego konta lub w przypadku opcji dostępu do wszystkich kursów na platformie, po zrealizowaniu kodu, zapisz się na dowolne kursy poprzez Katalog kursów
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

149,95 zł od 39,99 zł
Rabat w wysokości: 73%
Oszczędzasz: 109,96 zł
Oferta ważna do: 29.04.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa