Do 46% zniżki na: Makijaż permanentny w firmie Wonderful You

Makijaż permanentny: brwi metodą piórkową (cena uwzględnia znieczulenie)

Metoda piórkowa polega na wprowadzeniu w skórę pigmentu na odpowiedniej głębokości by stworzyć idealnie cienką kreskę imitującą naturalne włoski. W związku z tym makijaż prezentuje się wtedy estetycznie, subtelnie i bardzo naturalnie.

Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna w linii rzęs (cena uwzględnia znieczulenie)

Podczas codziennej toalety makijaż oczu często zajmuje nam sporo czasu. A przecież zwłaszcza rano, każda minuta jest bardzo cenna. Poza tym nieustanne nakładanie i zmywanie makeup’u jest męczące. W związku z tym możemy sobie nieco ułatwić codzienne wykonywanie makijażu, decydując się na zabieg makijażu permanentnego kreski górnej i dolnej. Dzięki temu z pewnością zyskamy sporą oszczędność czasu, a nasze oczy będą wyglądały dobrze przez 24h na dobę!

Zapomnij o malowaniu z makijażem permanentnym.

Zapraszamy


W skrócie

Profesjonalny kosmetolog, którego umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami.

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 536 121 921. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
500 zł od 276 zł
Rabat w wysokości: 44%
Oszczędzasz: 224 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Kolejowa 15, 26-610 Radom

Strona firmowa