20-minutowy lot samolotem Cessna 152 z krótkim wstępem teoretycznym za 199 zł i więcej opcji w Royal Star Aero

Wybierz 1 z 3 opcji

Lot zapoznawczy samolotem Cessna 152 wraz z krótkim wstępem teoretycznym:

  • 199 zł zamiast 450 zł za 20-minutowy lot,
  • 259 zł zamiast 600 zł za 30-minutowy lot,
  • 559 zł zamiast 1200 zł za 60-minutowy lot.

Cessna 152 jest najpopularniejszym na świecie dwumiejscowym samolotem szkoleniowym. Jest to górnopłat o konstrukcji metalowej, z z silnikiem marki Lycoming O-260 napędzającym śmigło ciągnące o stałym skoku typu McCauley. Prędkość przelotowa to 198 km/h.

Lot samolotem odbywa się w towarzystwie wykwalifikowanego pilota.

Royal Star Aero

W ośrodku szkolenia lotniczego pracuje doświadczona kadra instruktorów samolotowych, dla których lotnictwo jest życiową pasją, a o profesjonalizmie firmy świadczą liczne certyfikaty. Royal Star Aero prowadzi swoją działalność na lotnisku w Mielcu, które posiada pas asfaltowy na kierunku 27-09, o długości 2498 m. Lotnisko wyposażone jest również w pomoc radionawigacyjną NDB, a droga startowa na kierunku 27 posiada oświetlenie umożliwiające wykonywanie lotów w nocy.

W ofercie ośrodka widnieją szkolenia i loty zapoznawcze, które są okazją do rozpoczęcia podniebnej przygody. Poprzedza je wykład na temat budowy i obsługi samolotów. Podczas lotu można unieść się ponad powierzchnię ziemi, by podziwiać okolicę z zupełnie nowej perspektywy.


W skrócie

Lot samolotem w towarzystwie wykwalifikowanego pilota pozwoli cieszyć się widokiem z zupełnie innej perspektywy

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Maks. waga uczestnika to 100 kg. Maks. wzrost to 195 cm. Min. wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Pilot może odmówić lotu z osobą zagrażającą bezpieczeństwu. Lot może być odwołany z przyczyn technicznych lub z powodu złych warunków atmosferycznych. Terminy lotów ustalane są indywidualnie. Loty widokowe odbywają się tylko w trybie weekendowym z wyłączeniem świąt. Datę i godzinę lotu wskazuje organizator lotu Royal-Star Aero.
Konieczna rezerwacja tel. 17 788 63 60 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

450 zł od 199 zł
Rabat w wysokości: 56%
Oszczędzasz: 251 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Lotniskowa 16, 39-300 Mielec, PODKARPACKIE

Strona firmowa