Dieta Standard 1500, 1800 lub 2000 kcal od 127 zł i więcej w Fit Maszkety Catering Dietetyczny (do -34%)


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Standard
  • kaloryczność:1500, 1800, 2000 lub 2500 kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dostawa: 40 km od Bytomia w cenie. Większe miasta objęte dostawą: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Tychy, Mikołów, Mysłowice, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Radzionków, Kędzierzyn-Koźle, Tychy, Bielsko-Biała, Żory i Rybnik.
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku w godzinach 20 do 3 (dnia poprzedniego). W piątek istnieje możliwość dostawy na sobotę i niedzielę.

W skrócie

Odpowiednio zbilansowana dieta w wybranej kaloryczności; od 3 do nawet 30 dni diety Standard

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail [email protected] z podaniem (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta) oraz dołączyć groupon w formacie pdf lub podając kod zabezpieczający groupon. Dostawa: 40 km od Bytomia w cenie. Większe miasta objęte dostawą: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Tychy, Mikołów, Mysłowice, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Radzionków, Kędzierzyn-Koźle, Tychy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
177 zł od 127 zł
Rabat w wysokości: 28%
Oszczędzasz: 50 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa