Up to 59% Off on EMS (Electrical Muscle Stimulation) at Need For Fit

Szczegóły:

  • w ofercie: trening EMS (Electrical Muscle Stimulation)
  • w cenie również: wypożyczenie stroju do treningu, sauna Infrared
  • czas trwania: 20 minut
  • przeciwwskazania dostępne są w regulaminie

Trening z elektrostymulacją (EMS) polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń w specjalnie zaprojektowanych kamizelkach, które dzięki wbudowanym elektrodom, pobudzają mięśnie do wzmożonego działania.


W skrócie

Trening EMS to elektrostymulacja mięśniowa, która wymaga mniejszego nakładu czasu, a może dawać więcej efektów niż tradycyjne ćwiczenia

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 723 28 27. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Po rezerwacji tel. należy zarejestrować się na stronie https://needforfit.pl/groupon podając kod zabezpieczający. Przed dokonaniem zakupu koniecznie należy zapoznać się z regulaminem i przeciwwskazaniami dostępnymi na stronie https://needforfit.pl/regulamin. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
245 zł od 99,99 zł
Rabat w wysokości: 59%
Oszczędzasz: 145,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Zabrska 16, 40-082 Katowice

Strona firmowa