Skaling, polerowanie, fluoryzacja, instruktaż higieniczny i więcej od 89,99 zł w Medicine Lekarze Specjaliści

Szczegóły:

  • skład pakietu: w zależności od opcji, skaling, polerowanie, fluoryzacja, piaskowanie, instruktaż higieniczny, minipasta

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.


W skrócie

Wybrany pakiet oczyszcza zęby z kamienia i przebarwień, stanowiąc skuteczną profilaktykę przeciwpróchniczą

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak realizacji w dn. 27.12.2019 - 06.01.2020 z powodu urlopu. W tym czasie brak możliwości rejestracji i realizacji kuponów.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. rejestracji: pon. 14-18, wt. 9-14, śr. 14-18, czw. 9-14, pt. 14-18. Przed zakupem grouponu należy telefonicznie sprawdzić dostępność preferowanych terminów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 262 135 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 89,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Bartnicza 10a, 71-487 Szczecin

Strona firmowa