Aparthotel Pod Stokiem

Do Aparthotelu Pod Stokiem można zjechać bezpośrednio na nartach. To idealna lokalizacja dla miłośników aktywnego wypoczynku - górskie wycieczki piesze oraz rowerowe rozpoczynają się od samego progu. Obiekt znajduje się nieopodal dolnej stacji wyciągu na Skrzyczne, dzięki czemu łatwo wyjechać na największą górę Beskidu Śląskiego. To także znakomita lokalizacja dla osób wybierających się na narty, trasy narciarskie na Skrzycznem są wysoko cenione przez miłośników białego szaleństwa.

Komfortowe apartpokoje są świetnie urządzone i przygotowane na pobyt nawet 4 osób. Z widokowych balkonów możemy podziwiać beskidzki krajobraz. Każdy pokój posiada TV, wyposażony aneks kuchenny, część jadalną ze stolikiem oraz łazienkę z prysznicem, ręcznikami, suszarką do włosów. 4-osobowe apartpokoje są dwupoziomowe - po schodkach wchodzi się na antresolę, gdzie umieszczono drugą część sypialną.

Atrakcjami aparthotelu są kameralna strefa wellness z sauną suchą i jacuzzi, strefa rekreacyjna z książkami, grami planszowymi, konsolą do gier oraz mała sala konferencyjna, mogąca służyć jako strefa spotkania integracyjnego.

W apartamentach Pod Stokiem nie ma restauracji, ale w centrum Szczyrku nie brakuje lokali gastronomicznych. Ponadto każdy apartpokój posiada wyposażony aneks kuchenny.

Do Aparthotelu Pod Stokiem prowadzi płaski dojazd, nie ma potrzeby używania łańcuchów w sezonie zimowym.


W skrócie

Bezpłatna anulacja
Rodzinne Wyjazdy (Pok. 2+2)
Apartamenty i Domki
Jeden Nocleg
Bezpłatna anulacja
Aktywny Wypoczynek
Black Week Ferie
Urlop przed sezonem
Lato
174 zł od 139 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 35 zł
Oferta ważna do: 31.05.2024, 09:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Góry Polska
Szczyrk
Śląskie