Aparthotel W Sercu Krakowa

Aparthotel W Sercu Krakowa to idealne miejsce do zwiedzania, rozrywki, wypoczynku i pracy. Jest świetnie zlokalizowany blisko Rynku. Nie wszystkie hotele w centrum Krakowa zapewnią swobodę, wygodę i prywatność, ale w Aparthotelu W Sercu Krakowa możesz poczuć się jak w domu – łączy domową swobodę z hotelowym komfortem. Wieczorem, po dniu pełnym wrażeń, odpoczniesz w kameralnym, nowoczesnym i eleganckim miejscu. Centrum Krakowa nigdy nie śpi, ale W Sercu Krakowa odnajdziesz ciszę i spokój.

Wszystkie pokoje są komfortowe, zaprojektowane z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu Gości. W każdym pokoju znajduje się strefa sypialniana z wygodnym łóżkiem oraz aneks kuchenny wyposażony w niezbędny sprzęt, który umożliwia samodzielne przygotowanie napojów i posiłków. Eleganckie i nowoczesne łazienki z kabiną prysznicową zawierają zestawy ręczników i kosmetyków toaletowych. Goście korzystają z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Internetu WiFi na terenie całego obiektu. Czeka na nich także bogata oferta kanałów telewizyjnych. W obiekcie znajduje się też winda umożliwiająca wygodny transport bagażu.

Aparthotel W Sercu Krakowa zapewnia nie tylko doskonałe warunki do wypoczynku i pracy, ale również dba o najważniejszy posiłek dnia – śniadanie. Oferowane są smaczne, różnorodne i zbilansowane posiłki, które budzą do życia i zapewniają solidną dawkę energii na cały aktywny dzień w Krakowie. W samym hotelu nie ma restauracji, ale liczne punkty gastronomiczne znajdują się w bliskim sąsiedztwie.

W obiekcie znajduje się nowoczesna sala konferencyjna z miejscem dla 30 osób, wyposażona w nowoczesny system nagłośnienia, rzutnik multimedialny z ekranem, TV oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu WiFi. Sala umiejscowiona jest w odizolowanej przestrzeni, zapewniając ciszę i doskonałe warunki do prowadzenia prezentacji, rozmów biznesowych czy realizacji szkoleń w warunkach skupienia i niezakłóconej koncentracji.


W skrócie

Aparthotel to idealne miejsce do zwiedzania, rozrywki, wypoczynku i pracy w sercu Krakowa
359 zł od 169 zł
Rabat w wysokości: 53%
Oszczędzasz: 190 zł
Oferta ważna do: 28.01.2021, 09:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta
Kraków
Małopolskie