Kołobrzeg: pokój double lub twin dla 2 osób z wyżywieniem HB w Villi Taaakaryba

Hotel

W spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, tuż przy jednym z nastarszych miejskich parków w Polsce i zaledwie 300 m od plaży znaleźć można Villę Taaakaryba.

Obiekt oddaje do dyspozycji gości przytulne pokoje z telewizorem oraz Wi-Fi. Na miejscu dostępny jest duży parking.

Goście mogą korzystać z oferty restauracji, baru rybnego, a także gabinetu masażu.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Latarnia w Kołobrzegu – w jej podziemiach znajduje się Muzeum Minerałów, gdzie można podziwiać kilkaset krystalicznych, ciętych i szlifowanych minerałów z całego świata.
  • Starówka – występują tutaj charakterystyczne wąskie uliczki i kamienice oraz typowa dla tego miasta średniowieczna zabudowa. Na starówce można podziwiać Bazylikę Konkatedralną.
  • Ratusz – powstały w latach 1829-32, wyglądem przypomina średniowieczny zamek. Z ratuszowej wieży w odpowiednich godzinach grany jest hejnał.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 4,40 zł/osoba/doba, 2,20 zł/dziecko do 7 lat/doba, płatne na miejscu gotówką. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 30.09.2019. Więcej informacji tutaj.
189 zł od 229 zł
Rabat w wysokości: 21%
Oszczędzasz: 40 zł
Oferta ważna do: 27.05.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Bałtycka 1, 78-100 Kołobrzeg

Strona firmowa