Międzyzdroje: pokój double dla 2 osób w Villi Bianco

Obiekt

Zlokalizowana w Międzyzdrojach Villa Bianco położona jest przy jednej z głównych ulic, ok. 500 metrów od Alei Gwiazd i w niedalekiej odległości od plaży.

Na gości czekają klimatyzowane pokoje z balkonem, łazienką, lodówką, telewizorem, suszarką do włosów oraz kompletem ręczników. Zestaw do parzenia kawy i herbaty pozwala o dowolnej porze przyrządzić rozgrzewający napój.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Molo – wizytówka miasta, sięga w morze na długość 395 m.
  • Gabinet gwiazd – gabinet figur woskowych, gdzie zastygły nie tylko słynne autentyczne postacie, ale też te wywodzące się z literatury i filmu.
  • Aleja gwiazd – co roku podczas Europejskiego Festiwalu Gwiazd przybywa tu pamiątkowych odcisków dłoni polskich celebrytów.
  • Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego – można tutaj podziwiać ekspozycje prezentujące bogactwo fauny i flory parku. Znaczna część wystawy poświęcona jest też fotografii przyrodniczej, rzeźbie i malarstwu.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 14 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Pytania: +48 889 612 809 (9:00-22:00) lub mailowo: [email protected] Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
203 zł od 189 zł
Rabat w wysokości: 6%
Oszczędzasz: 14 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Zwycięstwa 54A, 72-500 Międzyzdroje

Strona firmowa