Mielno: pokój dla 2 osób w Villi Farage przy plaży

Obiekt

Villa Farage położona jest w spokojnej części Mielna, zaledwie minutę spacerem od plaży. Od Kołobrzegu dzielą ją ok. 33 km, a od Koszalina 11 km.

Na gości czekają 22 pokoje z balkonami. Każdy wyposażony jest w telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówkę, wentylator, ręczniki, pościel i łazienkę z prysznicem. W pokojach jest dostęp do Wi-Fi. Do dyspozycji są też leżaki i parawany plażowe, rowery oraz miejsce do odpoczynku, gdzie można poczęstować się kawą z ekspresu.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Przystań rybacka, gdzie kupić można świeżo wędzone ryby.
  • Jamieński Nurt – kanał łączący jezioro Jamno z Morzem Bałtyckim.
  • Latarnia morska w Gąskach zbudowana w latach 1877-1878 r. z widokiem m.in. na Bałtyk, osadę rybacką Chłopy i Sarbinowo.
  • Trójrzędowa Aleja Lipowa ze 150-letnimi lipami – wiodąca od Mielna do Mielenka.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój 2-os.), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 1,80 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
od 79 zł
Oferta ważna do: 07.02.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Pionierów 9, 76-032 Mielno, ZACHODNIOPOMORSKIE

Strona firmowa