Oroszlanos Borhotel es Etterem

Oroszlanos Borhotel es Etterem położony jest w sercu regionu winiarskiego Tokaj-Hegyalja na Węgrzech. Obiekt zlokalizowany jest w dawnej rezydencji szlacheckiej z XVII w. w miejscowości Tallya. Dwór został zbudowany ponad 400 lat temu i współcześnie odnowiony na potrzeby powstania hotelu i winiarni.

Dla gości przygotowano przestronne i komfortowe pokoje. Wnętrza urządzono w eleganckim i wyjątkowym stylu. Pokoje są wyposażone w telewizor, bezprzewodowy internet, klimatyzację oraz minibar. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z wanną lub prysznicem.

W hotelowej restauracji, menu łączy smaki kuchni tradycyjnej z najnowszymi trendami kulinarnymi. Szef kuchni wykorzystuje lokalne i sezonowe składniki, dbając również o ich jakość i świeżość. Goście mają szeroki wybór regionalnych win do degustacji. Oprócz głównej sali restauracji, jest także specjalna sala piwniczna z kominkiem. Jest tu również taras i letni dom z kącikiem wypoczynkowym, które są idealnym miejscem na duże rodzinne obiady, imprezy towarzyskie i oczywiście do degustacji doskonałych węgierskich win.

Na terenie obiektu znajduje się Oroszlanos Relax Island, gdzie goście mogą skorzystać z jacuzzi, sauny fińskiej i sauny infrared.


W skrócie

Klimatyczny hotel położony w węgierskim rejonie winiarskim, w urokliwej miejscowości Tallya
462 zł od 241 zł
Rabat w wysokości: 48%
Oszczędzasz: 221 zł
Oferta ważna do: 28.05.2019, 15:21
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Poza miastem Zagranica
Tallya
Węgry