Boutique Hotel Portorose

Boutique Hotel Portorose**** znajduje się w miejscowości Portorož w Słowenii. To jeden z najpopularniejszych kurortów w kraju, do którego każdego roku przyjeżdża mnóstwo turystów spragnionych nadmorskiego klimatu. W odległości 600 metrów od hotelu znajduje się wybrzeże z szerokim deptakiem.

Do dyspozycji gości hotel przygotował świeżo wyremontowane pokoje w standardzie 4* superior, których wystrój łączy w sobie nowoczesność z śródziemnomorskim stylem. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon, darmowy dostęp do sieci Wi-Fi, sejf oraz minibar. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem, w której znajduje się suszarka do włosów oraz darmowy zestaw kosmetyków.

W hotelu znajduje się także restauracja oferująca starannie przygotowane dania bazujące na kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie posiłki składają się z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Szef kuchni ze starannością dba o to, aby goście uraczyli nie tylko swoje podniebienia, ale także oczy, dzięki kunsztownie przygotowanym potrawom.

Goście mają możliwość skorzystania również z baru w hotelowym lobby oraz na basenie. Oba w swoich menu posiadają wyselekcjonowane drinki, które zasmakują każdemu.

Na ternie Boutique Hotel Portorose**** znajduje się Strefa Wellness, która posiada w swojej ofercie masaże oraz zabiegi kosmetyczne wykonywane przez wykwalifikowany personel. Goście mają możliwość skorzystania również z basenu wewnętrznego lub zewnętrznego (w zależności od sezonu) oraz sauny.

640 zł od 581 zł
Rabat w wysokości: 9%
Oszczędzasz: 59 zł
Oferta ważna do: 19.06.2024, 05:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Zagranica
Portoroz
Słowenia