Falkensteiner Family Hotel Diadora

Falkensteiner Family Hotel Diadora**** to najlepsze miejsce na relaksujące i pełne przygód rodzinne wakacje w Chorwacji. Tutaj dzieciom przyznawany jest status VIP i dzięki licznym atrakcjom mogą one w pełni cieszyć się wakacjami na pięknym piaszczystym wybrzeżu Dalmacji, bezpośrednio nad morzem. Młodszych Gości zachwyca wodny świat z dziecięcym SPA, a dorośli mogą odpocząć w dedykowanej im strefie.

Falkensteiner Family Hotel Diadora**** przygotował bardzo komfortowe pokoje rodzinne klasy superior o powierzchni ok. 35 m2, z indywidualnym systemem klimatyzacji, loggią, strefą dziennego wypoczynku z biurkiem oraz wydzieloną strefą nocną dla dzieci (w kształcie litery L, o wymiarach 1,8 x 0,8 m). Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z kanałami satelitarnymi, sejf, mini bar, szybkie łącze internetowe, a łazienka w prysznic i wannę, toaletę, suszarkę do włosów oraz torbę plażową do korzystania w trakcie pobytu.

W Falkensteiner Family Hotel Diadora można cieszyć się wyśmienitą kuchnią oferującą szeroką gamę kulinarnych specjałów ze świata kuchni alpejsko-adriatyckiej. To ciekawe połączenie opiera się na kuchni śródziemnomorskiej Dalmacji z silnymi wpływami włoskimi i jest uzupełniana przez kuchnię chorwackiego interioru. Jedną z najlepszych restauracji w kurorcie jest Hedonia ze spektakularnym widokiem na morze i wyspy oraz wydzieloną restauracją dla dzieci, zaprojektowaną i dostosowaną do potrzeb najmłodszych, włącznie z bufetem dla dzieci. To w niej organizowane są śniadania, lunche i kolacje. Dorośli mogą korzystać z hotelowego baru oraz baru Oaza przy basenie, który serwuje także świeże przekąski i smoothies.

Wyjątkową atrakcją hotelu jest strefa SPA & wellness z wodnym światem o powierzchni 2000 m2 z odkrytymi basenami i sporą zjeżdżalnią. Dziecięce dwupoziomowe SPA Falky pełne jest atrakcji, zarówno wodnych, jak i lądowych, z placem zabaw, wewnętrznym basenem i igloo, a także strefami wypoczynku, aktywności, gier, mini kina i dyskoteki. Wyspecjalizowany personel świadczy opiekę nad dziećmi i organizuje specjalne animacje dedykowane najmłodszym. Program sportowy i animacyjny jest rozbudowany. Dzieciom zadedykowano także zewnętrzny plac zabaw, basen piracki z różnymi atrakcjami, Falky Summer Residence z licznymi grami i akcesoriami, indiański namiot i kąciki do zabawy z piaskiem oraz specjalny kącik zabaw dla dzieci do 3 lat w hotelowym barze.

Strefa relaksu dla dorosłych zawiera sauny, łaźnię parową, pokoje relaksacyjne oraz centrum fitness cardio.

Falkensteiner Family Hotel Diadora umożliwia także korzystanie z przestrzeni sportowo-rekreacyjnych. Wśród zewnętrznych obiektów znajduje się 7 kortów tenisowych, 3 boiska sportowe, 2 korty do padla, 2 boiska do siatkówki plażowej, pole do golfa i minigolfa.

Kurort jest zlokalizowany bezpośrednio nad morzem, wokół zatoki z piaszczystym i łagodnym zejściem do morza. Idealnie dla rodzin z dziećmi.


W skrócie

Półwysep pełen rodzinnych atrakcji w standardzie 4* superior w słonecznej Dalmacji
813 zł od 739 zł
Rabat w wysokości: 10%
Oszczędzasz: 74 zł
Oferta ważna do: 04.08.2021, 18:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Zagranica
Petrčane
Chorwacja