Holandia, Haga: pokój double standard lub luxury dla 2 osób w hotelu Lifestyle Carlton Ambassador

Hotel

Czterogwiazdkowy Lifestyle Hotel Carlton Ambassador położony jest w historycznym centrum Hagi, w dogodnej odległości od głównych atrakcji.

Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, biurko i minibar. W każdym pokoju znajduje się także zestaw do parzenia kawy i herbaty, a także łazienka, szlafrok i kapcie.

Na miejscu znajduje się restauracja Sophia. W słoneczne dni goście mogą delektować się daniami na tarasie.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Plaża Scheveningen – znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu. Podróżni mogą spacerować po molo i podziwiać widoki.
  • Sala Rycerska (Ridderzaal) – XIII-wieczna gotycka budowla; dawniej pałac panujących.
  • Mauritshuis – muzeum sztuki, w którym podziwiać można wartościowe eksponaty, takie jak dzieła Rembrandta, Rubensa i innych wybitnych malarzy.
  • Madurodam – miasteczko, w którym znajdują się modele najcenniejszych zabytków architektury Holandii.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie, a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 7 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 5,35 €/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * W tym obiekcie dzieci w wieku 12 lat i starsze będą uważane za osoby dorosłe. * Wszystkie łóżeczka i dodatkowe łóżka zależnie od dostępności. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
524,92 zł od 419,92 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 105 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Sophialaan 2, 2514 JP den haag, ZUID-HOLLAND

Strona firmowa