Hotel Dubrovnik

Hotel Dubrovnik*** położony jest na zalesionym półwyspie, zaledwie 3 km od historycznego centrum miasta, w pięknej zatoce Lapad, w pobliżu najprzyjemniejszego obszaru spacerowego Dubrownika. To świetne miejsce zarówno do zwiedzania zakątków klimatycznego miasta zwanego perłą Adriatyku oraz do wypoczynku i spacerów w południowej Dalmacji.

Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach dla 2, 3 oraz 4 osób. Pokoje umeblowane są w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Wszystkie są klimatyzowane, posiadają łazienkę, mini bar, lodówkę, telewizję satelitarną i suszarkę do włosów, a większość także balkon.

W hotelu dostępna jest kawiarnia z barem oraz restauracja z tarasem na świeżym powietrzu, oferująca bogaty wybór dań. W jej eleganckim wnętrzu lub przy zewnętrznym stoliczku można próbować różnorodnych specjałów rybnych i mięsnych uzupełnionych trunkiem z dobrze skomponowanej karty win. Po sąsiedzku mieści się także cukiernia.

W pobliżu hotelu znajdują się piaszczysta plaża, korty tenisowe oraz malownicze alejki. Jest gdzie uprawiać sporty wodne (wypożyczalnia skuterów), siatkówkę plażową, można też zakupić upominki lub wycieczki statkiem i autobusem, a dzieci mają możliwość skorzystania z placu zabaw.


W skrócie

Hotel w Dubrowniku - prawdziwej perle Chorwacji nad Adriatykiem, nieopodal plaży i parku
360 zł od 306 zł
Rabat w wysokości: 15%
Oszczędzasz: 54 zł
Oferta ważna do: 14.06.2021, 18:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Miasta Zagranica
Dubrownik
Chorwacja