Hotel Piran

Piran to najbardziej malownicze miasto słoweńskiego wybrzeża, a Hotel Piran**** pozwala w pełni poczuć jego atmosferę – z jednej strony do hotelu dochodzą wąskie uliczki starego miasta, z drugiej morze i plaża. Hotel Piran ma ponad stuletnią historię, ale oferuje zupełnie nowoczesne wnętrza i wygody, by zapewniać komfortowy pobyt swym gościom.

Hotel dysponuje setką pokoi i apartamentów. Pokoje są 2-osobowe, klimatyzowane, ich okna wychodzą na stare miasto lub morze. Wyposażenie stanowią wygodne podwójne łóżko, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej, minibar, sejf, szafa. W łazience znajdują się prysznic, suszarka do włosów oraz przybory toaletowe i ręczniki. We wszystkich pokojach można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Śniadania serwowane są w hotelowej restauracji z widokiem na morze. Jej karta oferuje lokalne smaki bazujące na produktach śródziemnomorskich oraz doświadczeniach mieszkańców wybrzeża. Ponadto na dachu hotelu urządzono niepowtarzalną strefę Heaven Terrace 99 – taras oferujący niezapomniane widoki na trzy kraje i możliwość śledzenia wędrówki słońca po niebie. Zachody na dachu są niezrównane.

Poza wspaniałą lokalizacją Hotel Piran**** oferuje także strefę wellness z zabiegami relaksującymi oraz pomagającymi zadbać o zdrowie i kondycję.

W położonym na półwyspie historycznym Piranie samochody mogą parkować tylko jego mieszkańcy posiadający specjalne zezwolenie. Dla gości przygotowano parkingi przed wjazdem do centrum. Goście Hotelu Piran mogą korzystać z bezpłatnego transportu z parkingu do hotelu.


W skrócie

Wakacje
813 zł od 774 zł
Rabat w wysokości: 5%
Oszczędzasz: 39 zł
Oferta ważna do: 21.07.2024, 02:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Zagranica
Piran
Słowenia