Praga: pokój double ze śniadaniem dla 2 osób w Hotelu Relax Inn 4*

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych.

Hotel

Elegancki Hotel Relax Inn 4* położony jest 5 minut samochodem od praskiej O2 Arena. Do centrum miasta można dojechać z hotelu środkami transportu publicznego w około 20 minut.

Pokoje posiadają część wypoczynkową, wygodne łóżka małżeńskie lub oddzielne łóżka, lodówkę, sejf, zestaw do parzenia herbaty, telewizor plazmowy z telewizją satelitarną oraz łazienkę z suszarką do włosów.

Rano śniadanie serwowane jest w hotelowej restauracji na parterze. Wieczór goście zakończyć mogą w barze, racząc się wybranym napojem. Zrelaksować się można w strefie wellness z basenem i strefą saun z masażami lub zabiegami (za opłatą).

Szczegóły zakwaterowania:

Pokój standard double

  • Standardowe obłożenie: 2 osoby
  • Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 osoba i 1 dziecko do 3 lat

Warunki dla dodatkowych osób:

  • Dziecko do 3 lat: bezpłatnie w łóżku rodziców
  • Dziecko w wieku od 3 do 10 lat: 270 CZK (10 €) za noc za osobę, ze śniadaniem
  • Dziecko od 10 lat i osoba dorosła: 540 CZK (20 €) za noc za osobę, ze śniadaniem

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Zamek na Hradczanach – największy średniowieczny zamek na świecie, nazywany klejnotem czeskiej stolicy; dawna siedziba królów czeskich. W zamku podziwiać można wystawę dotyczącą historii Czech oraz kolekcję sztuki Bohemii.
  • Katedra św. Wita – z jej wieży można podziwiać całą panoramę miasta.
  • Złota Uliczka – położona w kompleksie Zamku Hradczańskiego; jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Pradze.
  • Most Karola – najstarszy i najbardziej rozpoznawalny most w stolicy Czech, wzniesiony w 1397 roku.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 7 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2 € za osobę za noc. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
od 229,65 zł
Oferta ważna do: 25.10.2022, 00:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Novovysočanská 163/25, 190 00 Praga 9, PRAGA

Strona firmowa