Włochy, Marilleva: apartament dla 4 osób z Happy Holidays Agenzia Immobiliare

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych.

Apartamenty

Apartamenty zarządzane przez Immobiliare Happy Holidays znajdują się w różnych rezydencjach w Marilleva, takich jak Lores, Copai, Abete, Artuik, Pian dei Mughi i Solaria.

Czteroosobowe studia posiadają pokój jednoosobowy z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym oraz łazienkę z prysznicem. Wszystkie apartamenty posiadają wyposażony aneks kuchenny, kolorowy telewizor, pomieszczenie na narty i buty oraz miejsce parkingowe.

Do dyspozycji są kołdry lub koce i poduszki, natomiast nie ma suszarek do włosów, papieru toaletowego, ścierek, prześcieradeł i ręczników.

Szczegóły zakwaterowania:

Apartament

  • Standardowe obłożenie: 4 osoby
  • Maks. obłożenie: 4 osoby
  • Dzieci do 3 lat w łóżeczku: 25 euro/tydzień (na życzenie i w zależności od dostępności, wszystkie dodatki płatne na miejscu)

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Ośrodek narciarski Marilleva-Folgarida – nowoczesna technologia sztucznego naśnieżania pokrywa ok. 95% tras narciarskich, co zapewnia śnieg aż do wiosny; znajdują się tu również 2 snowparki, a dla snowboardzistów half-pipe na Malga Panciana.
  • SkiArea Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena – 150 km tras o stopniu trudności odpowiednim zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych narciarzy.
  • Latem bliskość lasu sprawia, że ​​Marilleva to miejsce dla tych, którzy preferują ciszę i spokój.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (apartament), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 7 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 1,50 euro/osoba powyżej 14 lat/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Terminy do 10.09.2022. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
168,72 zł od 46,87 zł
Rabat w wysokości: 72%
Oszczędzasz: 121,85 zł
Oferta ważna do: 05.09.2022, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Loc Marilleva 1400, 38020 Marilleva, TN

Strona firmowa